UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nauczą się fotografii

 
Nauczą się fotografii
fot. nadesłana

W przyszłym tygodniu rusza kolejna edycja kursów fotografii i grafiki komputerowej w „Światowidzie”. Jednocześnie od najbliższego wtorku, 18 lutego w holu dolnym „Światowida” będzie można oglądać wystawę uczestników poprzedniej edycji kursu.

Czego konkretnie będą uczyć się uczestnicy kursu? Umiejętności postrzegania otaczającej nas rzeczywistości w kadrze, posługiwania się aparatem, tworzenia kompozycji, ekspozycji, słabych i mocnych punktów w fotografii, złotego podziału, analizy obrazu, technik fotografii i pojęć fotograficznych, historii fotografii i malarstwa, twórczego myślenia oraz kreatywnego wykorzystywania sprzętu fotograficznego, praktycznych umiejętności wykorzystywania programów graficznych. Oprócz tego każdy uczestnik kursu stworzy własne portfolio oraz otrzyma certyfikat ukończenia kursu. Po trzech miesiącach zajęć nie zabraknie również wystawy prezentującej efekty kursu.
       Od 18 lutego w „Światowidzie” będzie można oglądać prace uczestników poprzedniej edycji warsztatów, które zakończyły się w grudniu.
       Ci, którzy chcieliby dołączyć do uczestników kursów mogą jeszcze pojawić się na pierwszych zajęciach. A te ruszają już w przyszłym tygodniu. Pierwsze odbywać się będą:
       18.02 - Kurs fotografii od podstaw – godz. 18.00, sala 38
       21.02 - Grafika komputerowa – godz. 18.00, Pracownia Digitalizacji (II piętro)
       23.02 - Fotografia średnio zaawansowana – godz. 9.00, Pracownia Digitalizacji (II piętro)
       FOTO - poziom podstawy i średnio zaawansowany
       Proszę zabrać na pierwsze zajęcia aparaty fotograficzne w celu okazania (instrukcje obsługi - jeżeli są) i max. do 30 waszych zdjęć (na nośniku cyfrowym lub na papierze).
       GRAFIKA
       Uczestnicy proszeni są o zabranie na pierwsze zajęcia 30 zdjęć ze swojej kolekcji na nośniku cyfrowym.
       Szczegółowe informacje o kursach można uzyskać pod adresami e-mail: info@swiatowid.elblag.pl lub e-mail instruktora: fotograficzny.eg@wp.pl.
      
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)