UWAGA!

Nie są idealni, ale jak bez nich żyć?

 
Elbląg, Letni Salon od lat cieszy się popularnością
Letni Salon od lat cieszy się popularnością (fot. Michał Skroboszewski)

Jedni zdradzają i nie radzą sobie z pożądaniem cudzych żon, inni wytrwale szukają tej jedynej, jeszcze inni mają alergię na własne żony. O tym, że trudno znaleźć idealnego mężczyznę, śpiewał Artur Gotz podczas dzisiejszego (12 lipca) XVIII Letniego Salonu Muzycznego Bażantarnia 2015. Zobacz więcej zdjęć. 

Było o milionerach pożądanych przez kobiety wszystkich ras, o nieśmiałym trzydziestoletnim Tobiaszu, który nigdy nie miał kobiety, o mężczyźnie nawróconym, który mimo że mógłby mieć setki kobiet, „to co najlepsze, trzyma dla żony”, o takim, który modli się do obecnej narzeczonej, żeby ich „ślub jakimś cudem mógł być odroczony” i w końcu o takim, który ma alergię na własną żonę.
       Płyta Artura Gotza to przewodnik po tym, co kryje się w duszy współczesnego mężczyzny. Trzynaście piosenek to trzynaście opowieści o różnych typach mężczyzn. Przewrotny jest tytuł płyty - „Mężczyzna prawie idealny”. W myśl prawdy, że „prawie” robi dużą różnicę, piosenki nie mówią tyle o zaletach, ile o wadach przedstawicieli tej płci.
       Autorce tekstów, Agnieszce Chrzanowskiej nie chodziło w nich jednak o atakowanie mężczyzn. Wręcz przeciwnie – jej zamiarem było ośmieszenie stereotypów związanych z ich postrzeganiem.
       A mężczyzn prawie idealnych podobnie jak prawie idealnych kobiet, jest naprawdę wielu. Są tacy, którzy boją się ustatkować, „nie znają się na dniach płodnych” i chcą odroczyć swój własny ślub, są tacy, którzy pomnażają majątek, przez co są bardzo pożądani przez kobiety wszystkich ras, są mężczyźni nieśmiali i bez doświadczenia w „tych sprawach”, ale i tacy, którzy szukają tej jednej, jedynej.

  Elbląg, Artur Gotz na scenie
Artur Gotz na scenie (fot. MS)

 Dzisiejszy koncert to nie tylko kompendium wiedzy o mężczyznach, lecz także dawka ogromnego humoru, którym zarażał publiczność sam wokalista.
       - Mężczyźni nie potrafią się skupić na kilku rzeczach, bo nie potrafimy używać dwóch półkul mózgu jednocześnie, kobiety nie mają z tym problemu, dlatego podczas jazdy samochodem potrafią jednocześnie słuchać radia, rozmawiać przez telefon i robić makijaż – mówi Artur Gotz, który podał publiczności opatentowaną przez jednego z członków zespołu receptę na to, jak być zdrowym, szczęśliwym i bogatym.
       Nic, tylko stosować się do niej codziennie i być zdrowym, bogatym i szczęśliwym, najlepiej… z mężczyzną.
      
       Kolejny koncert, w niedzielę 19 lipca.
      
      

Patronat medialny nad imprezą sprawuje Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
mg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama

To się czyta

To się komentuje