UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Niech konkurs wygra Twój Anioł

Elbląg, Aniołowo, to wspaniały przykład aktywności mieszkańców.
Aniołowo, to wspaniały przykład aktywności mieszkańców.

Przygotowania do Międzyregionalnego Zlotu Miłośników Aniołów, sadzenie drzewek w Anielskim Zakątku i pierwszy anielski wojewódzki konkurs plastyczny pt. „Mój Anioł Stróż” - to wszystko dzieje się w ramach trwającego od kilku miesięcy projektu „Anielskie smaki - diabelskie atrakcje”.

Projekt realizowany jest przez Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi „Aniołowo”.
     - Od początku stycznia mieszkańcy Aniołowa zdobywają nowe umiejętności i wiedzę w czasie zaplanowanych warsztatów komputerowych, kulinarnych, ceramicznych, rzeźbiarskich oraz kuglarskich - opowiada Marcin Grajkowski z ESWIP. - Dzięki ich talentom i pomysłom w Aniołowie zaczęła działać świetlicowa pracownia ceramiczna, pojawiły się pomysły na utworzenie warsztatu rzeźbiarskiego, a pyszne lokalne potrawy wzbogaciły się o urocze opakowania z aniołkami. Dzięki zajęciom kuglarskim, które odbywają się pod okiem członków grupy Ignis Fatuus, powstała grupa teatru ognia „Angels In the fire”, której premierowy pokaz będzie można zobaczyć 24 maja, podczas IV Międzyregionalnego Zlotu Miłośników Aniołów, a już niebawem przygotowania do spektaklu plenerowego rozpocznie formacja taneczno-teatralna „AniWood”.
     Mieszkańcy Aniołowa postanowili włączyć do zabawy uczniów szkół, uczestników zajęć plastycznych, warsztatów artystycznych i wszystkich, którzy kochają Anioły. W związku z Międzyregionalnym Zlotem Miłośników Aniołów zapraszają do udziału w konkursie plastycznym pt. „Mój Anioł Stróż”. Motywem przewodnim konkursu, który ma charakter otwarty są Anioły i wszystko, co anielskie.
     Każdy może przysłać na konkurs dowolną ilość własnoręcznie wykonanych prac. Przesłane dzieła powinny być opatrzone tytułem oraz zawierać następujące dane: imię i nazwisko autora, informacje o technice wykonania, adres e-mail lub telefon kontaktowy, ewentualnie imię i nazwisko nauczyciela bądź instruktora, pod kierunkiem którego praca została wykonana, nazwa, adres i telefon placówki.
     Prace należy nadsyłać na adres: Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi „Aniołowo”, Aniołowo 7, 14-400 Pasłęk, z dopiskiem „Anielski Konkurs”, bądź dostarczyć do siedziby Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, ul. Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg. Ostateczny termin nadsyłania prac mija 15 maja.
     Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 24 maja podczas IV Międzyregionalnego Zlotu Miłośników Aniołów w Aniołowie.
     Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu Anna Łebek, tel. 55 236 27 16, e-mail: anial@eswip.elblag.pl . Pełny regulamin konkursu do pobrania na stronie www.eswip.elblag.pl .
     
     Projekt „Anielskie smaki - diabelskie atrakcje” finansowany jest przez Fundację Fundusz Współpracy przy udziale środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Inicjatywy wspólnotowej EQUAL.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama