UWAGA!

Nietypowy Vernissage w Galerii EL

 Elbląg, Nietypowy Vernissage w Galerii EL
fot. nadesłana, arch.portEl

Elbląski Chór Cantata, kończąc kolejny sezon artystyczny, zaprasza wszystkich pasjonatów muzyki na czwartą odsłonę koncertu z cyklu Cantata Vernissage, który odbędzie się 7 czerwca o godz. 19 w Centrum Sztuki Galeria EL.

Miniony sezon był dla Cantaty okresem ciężkiej pracy oraz wielu sukcesów. Zespół brał udział m.in. w profesjonalnych warsztatach, koncertach – również tych charytatywnych oraz w konkursach chóralnych. Podczas jednego z nich, IV Ogólnopolskiego Festiwalu Współczesnej Muzyki Chóralnej Music Everywhere, wywalczył złoto oraz nagrodę za najlepsze wykonanie utworu współczesnego o charakterze rozrywkowym (Ocalić od zapomnienia w arr. Andrzeja Borzyma Jr.) Podczas festiwalu Cantata brała również udział w „bitwie” o Grand Prix, co było dla dyrygentki Marty Drózdy-Kulkowskiej jak i samych chórzystów wielkim wyróżnieniem i powodem do dumy. Już niebawem ukaże się także najnowsza płyta „Cantatersów” z utworami muzyki rozrywkowej.
       Podczas koncertu, który będzie podsumowaniem całego roku, Cantata zabierze nas w muzyczną podróż, łącząc jednego wieczoru utwory rozrywkowe i sakralne. Zapraszamy do dopisywania się do wydarzenia na facebookowej stronie chóru, gdzie na bieżąco będą zamieszczane informacje. Bilety w cenie 10 zł i 5 zł (ulgowy) do nabycia w Centrum Sztuki Galeria EL przy ulicy Kuśnierskiej 6 w Elblągu. Nie może Was zabraknąć!
      
Agnieszka Pawowicz, Cantata

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama