UWAGA!

Niezwykły koncert urodzinowy

Elbląg, Niezwykły koncert urodzinowy
Fot. Anna Dembińska

W minioną niedzielę (12 czerwca) w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu odbył się Koncert Galowy Broadway 2011. Organizatorami Koncertu było Stowarzyszenie Broadway oraz Szkoła Tańca Broadway w Elblągu, która obchodziła pięciolecie swojej działalności. Zobacz fotoreportaż.

To był niezwykły wieczór. Ponad stu tancerzy prezentowało choreografie w różnych stylach tanecznych: od baletu klasycznego, przez taniec współczesny po hip – hop i salsę. Niektóre choreografie wzruszały, inne rozbawiały do łez licznie zgromadzonych w teatrze widzów.
       - Nas, jako organizatorów widowiska, cieszy fakt, że publiczność chętnie przychodzi na nasze koncerty - mówi Ewa Kalka, współwłaściciel Szkoły Tańca Broadway i wiceprezes Stowarzyszenia Broadway. - Staramy się, aby były one z roku na rok coraz lepsze, bardziej widowiskowe. Dzięki zaangażowaniu pedagogów i tancerzy jest to możliwe.
      

 


       Koncert Galowy Broadway spotkał się z pozytywnymi opiniami wielu osób. Swoimi wrażeniami widzowie mogli podzielić się z artystami przy urodzinowym torcie oraz wystawie zdjęć Katarzyny Andrearczyk inspirowanej pracą „Szkółki Baletowej”. Gratulacje składane były zarówno tancerzom jak i pedagogom oraz organizatorom.
       Widowisko przygotowali: Jacek Walasik; Sylwia Martys; Magdalena Gabriel, Katarzyna Goszka oraz Ewa Kalka. Reżyserem Koncertu był Łukasz Wytrykowski, prezes Stowarzyszenia Broadway.
      
       Koncert Galowy Broadway 2011 odbył się w ramach programu „Szkółka Baletowa” realizowanego przez Stowarzyszenie Broadway przy pomocy finansowej Urzędu Miejskiego oraz Prezydenta Miasta Elbląga.

      

Szkoła Tańca Broadway
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama