UWAGA!

Noce: Konie narowiste

Elbląg, Stanisława Celińska podczas wczorajszego koncertu
Stanisława Celińska podczas wczorajszego koncertu (fot. Damian Matwiejczyk)

Dzisiejsza, druga Noc Teatru i Poezji upłynie pod znakiem wspomnień związanych z osobą rosyjskiego pieśniarza, aktora i poety Włodzimierza Wysockiego. W tym roku mija 25 lat od śmierci barda. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie na ten koncert.

Koncert „Konie narowiste” miał swoją premierę w czasie tegorocznych Ogólnopolskich Spotkań Zamkowych „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie. Elblążanie zobaczą jednak jego nową wersję, bo poszerzoną o uczestnik w warsztatów wokalnych, jakie odbywają się w Elblągu w związku z projektem „Włodzimierz Wysocki w podróży po Europie”.
     Oprócz młodych wykonawców, ballady i pieśni mistrza zaśpiewają: Mirosław Baka, Artur Barciś, Mirosław Czyżykiewicz, Mariusz Kiljan, Janusz Radek i Artur Żmijewski, a także panie: Beata Lerach, Anna Ozner, Magdalena Piotrowska, Margita Ślizowska i Kameleon Sextet. Autorem aranżacji i kierownikiem muzycznym jest Hadrian Filip Tabęcki, zaś całe widowisko wyreżyserował Jerzy Satanowski. Wieczór rozpocznie się dzisiaj o godz. 21.00.
     portEl.pl objął patronat prasowy nad Elbląskimi Nocami Teatru i Poezji.
     
     Pojedyncze zaproszenia na dzisiejszy koncert w ramach Elbląskich Nocy Teatru i Poezji wygrali: Ewa Orlińska i Paweł Giermak. Gratulujemy, potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
     Zobacz także: "Noce pod znakiem rocznic"
SZ
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Byłem na wczorajszym koncercie i muszę przyznać, że wróciłem z niego mocno zdziwiony. Bilet na koncert kosztował 50 zł. Zapewniał on siedzenie na twardej parkowej ławce całej zlanej intensywnie padającym deszczem. Organizatorom nie przyszło do głowy aby wytrzeć te ławki więc każdy wycierał je jak mógł w obawie o zmoczenie pewnej części ciała. Kiedy minęła godzina rozpoczęcia koncertu i wszyscy czekali na występ aktorów na scenę zaczęli wychdzić organizatorzy, sponsorzy, politycy itp więc muszę przyznać, że się ździwiłem bo nie po to kupowałem bilet. Ździwienie moje było jeszcze większe, gdy pani ze światowida stwierdziła, że tylko dzięki sponsorom mogę uczestniczyć w tym koncercie i zaczęła piać na ich cześć peany pochwalne. Największe uznanie miała dla pani z funduszu emerytalnego. O ile wiem to fundusz taki nie jest zakładem produkcyjnym i obraca tylko pieniędzmi swoich ubezpieczonych, więc prosty wniosek dzieki chojności tej pani będą mieli oni mniejsze emerytury. Koncert był mocno przeciętny i szkoda mi było wydanych na niego pieniędzy tym barziej, że poczułem się poniżony stwierdeniem, że zapłacone 50 zł nic nie znaczy wobec chojności sponsorów. Byłem na tej imprezie pierwszy i ostatni raz.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  myślący(2005-08-25)
 • myślący ty chyba nie jesteś myślący. I masz rację - nie przychodź więcej na takie imprezy i nie zatruwaj powietrza
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  naprawdęmyślący(2005-08-26)
Reklama