UWAGA!

Nowa wystawa w Galerii na Wyspie

2014-02-26
Aktualizowany 2014-03-05 12:28
Elbląg, Nowa wystawa w Galerii na Wyspie

Dziś, 5 marca o godz. 17 Młodzieżowy Dom Kultury w Elblągu zaprasza do „Galerii na Wyspie” przy ul. Warszawskiej 51 na wernisaż malarstwa Witalija Michajlaka  „Losy Ludzkie” - Życie Ludowe.

Witalij Michajlak
       Urodził się w 1991 roku w Kaliningradzie. Od dzieciństwa pasjonował się malowaniem, dlatego w wieku 10 lat rodzice oddali go na naukę do Kaliningradzkiej Szkoły Artystycznej, w której się uczył 5 lat. Po jej ukończeniu dostał się na studia w Zawodowym Liceum Artystycznym Nr 10, gdzie doskonalił swoje umiejętności artystyczne na Wydziale Sztuki Użytkowej. Podczas studiów tworzył szkatułki z malowidłami, jak również malował obrazy, które cieszyły się wielkim powodzeniem.
       Witalij pracuje w przedsiębiorstwie produkującym witraże, gdzie realizuje swój potencjał twórczy. Od 2010 roku studiuje na Wydziale Sztuki Użytkowej i Rzemiosła Ludowego na Rosyjskim Uniwersytecie Państwowym Usług i Turystyki w Moskwie.
       Od dzieciństwa Witalij interesuje się życiem ludowym, co spowodowało powstanie cyklu obrazów rodzajowych pod tytułem „Losy ludzkie”.
       W swoich pracach twórca ukazuje życie prostych wiejskich ludzi, którzy potrafią Żyć, Kochać i Cenić każdą część ojczystej ziemi.
       „Przecież Pan dał nam talent, aby stworzyć piękno nieśmiertelnym”.
      
Młodzieżowy Dom Kultury
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama