UWAGA!

O miłości wierszem

O miłości wierszem

O miłości można pisać wierszem i prozą, długo i krótko, namiętnie i z rozgoryczeniem. W ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Słowa ...Czy to jest kochanie? CSE Światowid zaprasza do udziału w konkursie na wiersz o miłości. Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa ...Czy to jest kochanie? potrwa od 20 do 23 marca. W programie są koncerty Grażyny Łobaszewskiej i Doroty Osińskiej z zespołami, a także spektakl Old Love.

Centrum Spotkań Europejskich Światowid, redakcja Portalu Kulturalnego Warmii i Mazur eŚwiatowid.pl i portalu społecznościowego eKulturalni.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na wiersz o miłości. Warunki udziału w konkursie są proste wystarczy samodzielnie napisać wiersz o miłości. W konkursie nie ma ograniczeń wiekowych, są jednak ilościowe – można przesłać tylko jeden wiersz. Zgłaszając swój wiersz uczestnik jednocześnie oświadcza, że nie był on wcześniej nagradzany w żadnym konkursie oraz nie publikowano go w pismach, tomikach, bądź antologiach.
      
       Taki wiersz wystarczy przesłać mailowo na adres: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl lub dostarczyć osobiście bądź za pomocą poczty na adres Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Na zgłoszenia czekamy do 10 marca. Nagrodzone wiersze opublikowane zostaną na stronach eŚwiatowid.pl i eKulturalni.pl. A uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 marca.
      
       Na laureatów czekają nagrody. Nagroda główna to voucher pobytowy „Ucieczka z miasta do SPA”, nagroda druga – galanteria skórzana, nagroda trzecia – zaproszenie na Koncert Galowy XVIII edycji OFSS …Czy to jest kochanie? Dodatkowo wśród osób, które swój konkursowy wiersz zamieszczą także na portalu społecznościowym eKulturalni.pl rozlosowane będzie zaproszenie na Koncert galowy XVIII edycji OFSS …Czy to jest kochanie?. Zamieszczając wiersz na portalu należy dopisać „wiersz na konkurs OFSS”.
       Regulamin konkursu.
      
       Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa ...Czy to jest kochanie? potrwa od 20 do 23 marca. W programie są koncerty Grażyny Łobaszewskiej i Doroty Osińskiej z zespołami, a także spektakl Old Love, w którym zobaczymy m.in. Małgorzatę Ostrowską – Królikowską i Artura Barcisia. Nie zabraknie również przesłuchań konkursowych. W tym roku odbywać się będą w dwóch kategoriach – recytacji oraz piosenki poetyckiej. Bilety na wydarzenia w ramach Festiwalu można nabyć on-line.
      

       Patroni medialni: Tygodnik Przegląd, Kultura Online, TVP Olsztyn, Portal Kulturalny Warmii i Mazur eŚwiatowid.pl, Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Dziennik Elbląski, Telewizja Elbląska, RMF Classic - współpraca redakcyjna.
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Tutaj jest litycznie: " Bum szakalaka, Bum szakalaka zostaw mego ptaka. Nie wiem na co patrzą Twoje oczy, ja nie wiem o czym myślisz właśnie dziś Wiem tylko jedno- Ty możesz mnie zaskoczyć i swoim ruchem kusisz wszystkich dziś. Bo taka jesteś mocno napalona, rozgrzana w Tobie płynie szybko krew. Podchodzisz do mnie i mówisz „ Jestem wolna czy masz ochotę właśnie na mnie Ty. Bum szakalaka zostaw mego ptaka! Ref. : Bum szakalaka łapiesz mnie za ptaka Bum szakalaka chwytasz jego znów. Co Ty se myślisz ze możesz go tak łapać, lecz przestań mała nie rób tego tu" .
  • przedszkolaczek mówi do mamy: a Jacek powiedział, że mój ptaszek to jest mój rozum, jeszcze nie teraz- odpowiedziała mama. Weź to do siebie, dziecko!