UWAGA!

Otwarty Salon Plastyczny „Wiosna 2008”

SDK Zakrzewo zachęca elbląskich artystów do zgłaszania swoich prac na wystawę w ramach Otwartego Salonu Plastycznego „Wiosna 2008”. Osoby zainteresowane wystawieniem swoich prac w Salonie proszone są o kontakt z SDK Zakrzewo oraz dostarczenie zdjęcia jednej z prac na nośniku cyfrowym do piątku 11 kwietnia.

Otwarty Salon Plastyczny organizowany jest przez Spółdzielczy Dom Kultury Zakrzewo od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku.
     - Tradycyjnie do udziału w wystawie zapraszamy autorów zajmujących się, obok malarstwa i rzeźby, także takimi dziedzinami twórczości plastycznej, jak grafika, rysunek, tkanina artystyczna - mówi kurator wystawy Sławomir Zawistowski.
     Osoby zainteresowane wystawieniem swoich prac w Salonie proszone są o kontakt ze Spółdzielczym Domem Kultury Zakrzewo (ul. Robotnicza 246) oraz dostarczenie zdjęcia jednej z prac na nośniku cyfrowym (płyta CD, e-mail) do piątku 11 kwietnia. Szczegółowych informacji udziela Sławomir Zawistowski pod numerem tel. 055 235 69 03 w. 36, lub drogą mailową: domkultury@zakrzewo.elblag.pl .
     Jubileuszowa, dwudziesta już edycja Otwartego Salonu Plastycznego odbędzie się w dniach 13-30 maja.
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama