UWAGA!

Piękno tańca w obiektywie

 Elbląg, Piękno tańca w obiektywie
(fot. nadesłane)

CSE „Światowid” ogłasza konkurs fotograficzny, pt. „Taniec jest wokół nas”. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych – do lat 18. i powyżej 18. roku życia.

- Piękno tańca podziwiać można w wieloraki sposób – tańcząc samemu i oddając się muzyce oraz rytmowi, podziwiając innych lub oglądając taniec czy to na ekranie czy na fotografiach – mówi Magdalena Czarnocka z CSE „Światowid”. – My proponujemy wszystkim, którzy uwielbiają fotografować, by tematem ich prac stał się właśnie taniec. Podpowiadamy, że doskonałą okazją, by zrobić niepowtarzalne fotografie jest zbliżający się Międzynarodowy Festiwal Tańca Baltic Cup.
       Festiwal trwać będzie w Elblągu przez trzy dni, od 22 do 24 października. Nasze miasto odwiedzi około tysiąca tancerzy z Polski i zagranicy. Będą walczyć w wielu kategoriach wiekowych i obu stylach tanecznych. Uczestnicy konkursu będą więc mieli mnóstwo okazji, by zrobić wspaniałe zdjęcia – kolorowe bądź czarno-białe.
       - Wyniki konkursu będą dostępne na stronie www.tanieczmistrzami.pl oraz na stronie www.swiatowid.elblag.pl – informuje Magdalena Czarnocka - Nagrodzone prace zaprezentujemy na wystawie pokonkursowej.
       Organizatorzy zapewniają, że na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody.
       Konkurs fotograficzny „Taniec jest wokół nas!” jest częścią projektu „Taniec z Mistrzami – Warmia i Mazury zapraszają…”, który ma na celu promocję Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup” jako wizytówki turystycznej Warmii i Mazur. Termin nadsyłania prac mija 5 listopada.
      
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama