UWAGA!

Plastyczne „Kompozycje”

Centrum kultury Światowid zaprasza wszystkich wrażliwych na piękno artystów i nie tylko do wzięcia udziału w III Konkursie Plastycznym pn. „Kompozycje 2008". Prace należy nadsyłać do 30 września.

Konkurs plastyczny ma na celu prezentację prac plastycznych w dziedzinie malarstwa, batiku i grafiki. Mogą w nim wziąć udział wszyscy miłośnicy sztuk plastycznych i nie tylko. Rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych młodzieży w wieku 14-18 lat i dorosłych.
     Prace konkursowe mogą mieć dowolną kompozycję o formacie nie większym niż A-1. Odpowiednio podpisane (imię i nazwisko, adres, kategoria wiekowa), należy przesłać w opakowaniu zapewniającym bezpieczne dotarcie przesyłki do 30 września na adres: CKiWM Światowid, Pl. Kazimierza Jagiellończyka 1, 82-300 Elbląg.
     Uroczyste otwarcie wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się 8 października o godz.16 w Galerii Nogilis na II piętrze Światowida. Podczas imprezy laureaci wezmą udział m.in. w warsztatach batiku i wykładzie na temat grafiki.
     Dodatkowe informacje można uzyskać u instruktora plastyki Ewy Bednarskiej-Siwilewicz pod nr tel. (055) 611-20-64.
     Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Pomosty - Europejskie Spotkania Młodzieży Artystycznie Uzdolnionej" oraz Programu Operacyjnego „Edukacja kulturalne i upowszechnianie kultury" ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama