UWAGA!

Po lekcjach i pracy… do Światowida!

 
Po lekcjach i pracy… do Światowida!
fot. nadesłana

Dzieci i młodzież, a także dorośli, którzy chcą rozwijać swoje pasje z pewnością znajdą w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” coś dla siebie. Niezdecydowanym podpowiadamy na jakie zajęcia mogą się jeszcze zapisać i podajemy terminy spotkań organizacyjnych.

Mali twórcy
       Na przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych czekają „Tropiciele Sztuki” i „Ręce zdolne do Wszystkiego”. Podczas zajęć plastycznych prowadzonych przez Helenę Wojciechowską, instruktora plastyki w CSE Światowid, nikt nie będzie się nudził. Dzieci będą miały okazję dać upust swojej wyobraźni i okazję do realizacji twórczych projektów. Zajęcia będą odbywały się w środy i czwartki, dzień do wyboru przy zapisie. Opłata wynosi 40 złotych miesięcznie. Zapisy odbywają się indywidualnie – kontakt na końcu tekstu.
       Skaczące nutki
       Dla najmłodszych melomanów – jest sekcja wokalna. W ramach sekcji wokalnej, w Światowidzie, działa zespół wokalny „Skaczące nutki”, który prowadzi Maciej Skrzypczak. Od czterech lat młodzi wokaliści biorą udział w wydarzeniach nie tylko organizowanych przez Światowid. Każde chętne dziecko może dołączyć do grupy. Nabór do sekcji oraz przesłuchania odbędą się 18 września o godz. 18 w sali muzycznej CSE Światowid, II piętro.
       Dla (nieco) starszych
       Prace malarskie, grafiki, ceramiczne naczynia czy formy z papieroplastyki już wkrótce mogą ozdobić także twoje mieszkanie. Dzieci, młodzież i dorośli którzy czują w sobie duszę artysty mogą zapisać się do sekcji ceramicznej iogólnoplastycznej (dla osób powyżej 18 lat). Spotkania organizacyjne odbędą się kolejno 17 września o godz. 17 i 18 września o godz. 18 w pracowni nr 46, II piętro CSE.Odpłatność za zajęcia ogólnoplastyczne wynosi 70 zł miesięcznie, tyle samo za ceramikę dla dorosłych, a młodzież, dzieci płacą 40 zł miesięcznie. Dane kontaktowe poniżej.
       Warsztaty fotograficzne
       A dla pasjonatów fotografii kursy grafiki od podstaw, fotografii od podstaw i fotografii na poziomie średnio zaawansowanym.Zajęcia praktyczne prowadzone są z wykorzystaniem przenośnego atelier i pracowni komputerowej. Uczestnicy nabywają wiedzę merytoryczną i praktyczną oraz umiejętności potrzebne do realizowania różnorodnych projektów fotograficznych i graficznych. Zajęcia prowadzi Artur Kalinowski. Efekty pracy uczestników poprzedniej edycji kursów można oglądać do 18 września na I i II piętrze Światowida, a 12 września o godz. 18 w sali 38 odbędzie się spotkanie organizacyjne.
      
       Szczegółowe informacje
       Zajęcia plastyczne dla dzieci „Tropiciele Sztuki” i „Ręce zdolne do Wszystkiego”
       tel. 55 611 20 85
       e-mail helena.wojciechowska@swiatowid.elblag.pl
       lub osobiście w Światowidzie – pokój nr 45, od godz. 8 do 16
      
       Sekcje ogólnoplastyczna (powyżej 18 lat) i ceramiczna:
       tel. 55 611 20 64
       e-mail: ewa.bednarska@swiatowid.elblag.pl
       Sekcja wokalna dla dzieci:
       tel. 55 611 20 65
       Warsztaty fotograficzne:
       Spotkanie organizacyjne odbędzie się 12 września o godz. 18 (sala 38).
      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...