UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • I znowu ciekawy artykuł historyczny opisujący dzieje naszego regionu zamiast spowodować pełne zainteresowanie tamtym czasem wzbudza jakieś idiotyczne dyskusje o aktualnej polityce. Jeśli ktoś chce tej walki politycznej to niech ją prowadzi na innych forach i nie psuje radości tym, którzy interesują się tak pojętą historią. Tymczasem zamiast kompetentnej dyskusji mamy dyletanckie zachowania. Apeluję do takich osób, nie psujcie nam klimatu, miłośnikom spraw dawnych, swoimi półinteligenckimi komentarzami calkowicie odbiegającymi od treści artykułu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Tylko mnie zaproś do historii(2021-04-25)
  • @Tylko mnie zaproś do historii - Jak chcecie klimaty to sobie Głos wikinga załóżcie bo to jest portal o mieście Elblag
  • @Tylko mnie zaproś do historii - Ten artykuł nie jest ani ciekawy, ani nawet oryginalny, iż został przepisany słowo w słowo z portalu Histmag. org - nie ma w nim nic nowego, ani odkrywczego. Zatem można go spokojnie trollować, np. w podzięce za portelową cenzurę:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    jarl Floki Trollinson(2021-04-25)
  • @jarl Floki Trollinson - Floki jarlem? Chyba w tym czasie przynosiłam kawę. .. xd
Reklama