UWAGA!

Pokahontaz u Sąsiadów

Elbląg, Pokahontaz u Sąsiadów

Rahim & Fokus- ikony muzyki HIP HOP. Wydarzenie jakiego w Elblągu jeszcze nie było! W elbląskim klubie Sąsiedzi w piątek, 7 marca o godz. 20 wystąpi formacja Pokahontaz.

Dla wielu z nas nic więcej nie trzeba pisać, lecz aby przybliżyć te dwie postacie wystarczy dodać tytuł filmu "Jestem Bogiem". Wtedy wszystko staje się jasne!
       Rahim, właściwie Sebastian Salbert - polski raper, producent muzyczny, inżynier dźwięku, a także właściciel agencji artystyczno-wydawniczej. Były członek zespołów: 3xKlan, MZD, Erka i Paktofonika. Od 2003 roku współtworzy projekt Pokahontaz.
       Fokus, właściwie Wojciech Alszer - polski raper i producent muzyczny. Od 2003 roku występuje w zespole Pokahontaz. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Jego hypemanem był Adam "Aes" Szymura. W 2011 roku Alszer został sklasyfikowany na 14. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu "Machina".
       Wraz z Pokahontaz koncertowy skład uzupełni DJ Bambus, właściwie Sebastian Michalski, znany również jako Be-De-Jot i BDJ. Polski DJ, zaliczany do prekursorów turntablizmu w Polsce. Sebastian Michalski znany jest przede wszystkim z występów w grupie muzycznej 3xKlan. Album pt. Dom pełen drzwi, który był nominowany do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii "najlepszy album rap/hip-hop". Współpracował także z zespołem Paktofonika. Michalski zagrał wraz z grupą większość koncertów, które odbyły się w historii jej działalności. Nagrał także scratche na wszystkie płyty formacji: Kinematografia, Jestem bogiem oraz Archiwum kinematografii.
       W 2001 roku wziął udział w projekcie Pijani Powietrzem wraz z którym nagrał nominowaną do Fryderyka płytę pt. Zawieszeni w czasie i przestrzeni. Od 2003 roku wraz z Rahimem i Fokusem współtworzy formację Pokahontaz. Wraz z grupą nagrał wydany w 2005 roku album pt. Receptura. Scratche i cuty w wykonaniu DJ-a Bambusa znalazły się ponadto na płytach takich wykonawców jak: Buka, DonGURALesko, WhiteHouse, Projektor, Lilu, Miuosh i Rahim.Jest rezydentem klubów: Parlament w Gdańsku, ETC w Krakowie, Aquarium w Opolu oraz Fraktal w Mikołowie.
      
       Aby rozgrzać publiczność przed koncertem głównym przygotowaliśmy dodatkowe występy. Zagrają: Pejker, Gostek & Teli, Lux WZM.
       Szczegóły koncertu na fb.
       Bilety do nabycia w klubie w cenie: 25 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu.
      
       A już za tydzień (16marca) z okazji dnia Św. Patryka muzyka folkowa, irlandzka w wykonaniu Molly Malone. Serdecznie zapraszamy na koncerty.
      
Klub Sąsiedzi, 1 Maja 48, 82-300 Elbląg
      
---art. sponsorowany---
 
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama