UWAGA!

Teraz ja - Pozdrawiam Was od Anny Marii Jopek

Elbląg, Pani Ania podpisuje zdjęcie dla czytelników portElu.
Pani Ania podpisuje zdjęcie dla czytelników portElu.

W niedzielę (6 kwietnia) zakończył się XII Ogólnopolski Festiwal Sztuki Słowa „…Czy to jest kochanie?”. Ostatnim akordem imprezy był koncert laureatów festiwalu, po którym wystąpiła Anna Maria Jopek. Artystka osiągnęła tak wiele, że nie trzeba jej przedstawiać.

O godzinie 18 zgasły światła, pierwszy etap spotkania należał do wyłonionych przez jury laureatów festiwalu. Czterdzieści minut po godzinie dziewiętnastej na scenę weszła piosenkarka. Wokalistka zaprezentowała swój najnowszy materiał z płyty „ID”, a także starsze przeboje, m.in. piosenkę „Tam, gdzie nie sięga wzrok”. Impreza zakończyła się około godziny 21.30
     Patrząc na innych, wywnioskowałem, że Anna Maria Jopek podbiła serca elbląskiej publiczności. Każdy utwór został nagrodzony gromkimi brawami.
     Moją uwagę zwróciło to, że Pani Ania ma bardzo dobry kontakt ze swoim zespołem. Kilka razy przedstawiała swoich muzyków, szefów sceny, menagerkę a także grupkę najwierniejszych fanów.
     Po koncercie udało mi się spotkać z gwiazdą w jej garderobie. Powiedziałem, że chcę napisać krótką recenzję z koncertu i opublikować ją na łamach elbląskiej gazety internetowej. Niestety, fotografowanie w czasie koncertu było zabronione. Przedstawiam zeskanowane zdjęcie autografu Anny Marii dla czytelników PortElu!
     

 

Autor Teraz Ja
Liczba publikacji: 70
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
5.0 29 17

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama