UWAGA!

Premiera debiutanckiej płyty Bandy Czworga

W poniedziałek, 28 stycznia w sali kinowej Biblioteki Elbląskiej odbędzie się spotkanie premierowe poświęcone debiutanckiej płycie zespołu „Banda Czworga”. „Banda Czworga”, to elbląski zespół wykonujący muzykę z pogranicza folku i piosenki żeglarskiej. Na początku 2019 roku w formacie CD ukazał się pierwszy album grupy zatytułowany "Piosenki znad rzeki Elbląg", na którym znalazło się 10 autorskich utworów.

Wydawnictwo zostało zrealizowane przy wykorzystaniu środków pochodzących ze Stypendium Kulturalnego Miasta Elbląg oraz Stypendium "Promocje - 2017" ufundowanego przez Elbląskie Towarzystwo Kulturalne. O kulisach powstawania płyty i innych ciekawostkach, związanych z działalnością grupy, opowiadać będą jej założyciele: Przemysław Piejdak i Rafał Sajko. Na przybyłych czekać będzie symboliczna lampka wina oraz można będzie kupić płyty.
       W związku z premierą zespół umieścił w sieci drugi utwór promujący krążek.  Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18. Wstęp wolny. Organizatorem wydarzenia są: Elbląskie Towarzystwo Kulturalne i Biblioteka Elbląska.
      
Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama