UWAGA!

„Promocje 2021”

 Elbląg, Prace Alicji Król, stypendystkai z 2020 r., która otrzymała stypendium na realizację projektu "Żuławy okiem wiedźmy"
Prace Alicji Król, stypendystkai z 2020 r., która otrzymała stypendium na realizację projektu "Żuławy okiem wiedźmy" (fot. Anna Dembińska)

Rusza kolejna edycja programu stypendialnego „Promocje”, którego organizatorem jest Elbląskie Towarzystwo Kulturalne.

W ostatnich latach program ten realizowany jest z wpływów z 1 proc. podatku przekazywanego na rzecz towarzystwa jak i ze środków własnych ETK, a kierowany do studentów uczelni artystycznych, młodych twórców (do 35 roku życia). W gronie naszych stypendystów znaleźli się m.in. Alicja Król, Miłosz Janiak, Magdalena Garbecka, Agnieszka Pietrzyk, Barbara Misiewicz, Karolina Kardas, Krzysztof Narodowski, Robert Furs.

Stypendium można przeznaczyć na m.in. realizację koncertu, wystawy, wydanie płyty czy książki ale też i na udział w kursach mistrzowskich czy festiwalach. W tym roku wnioski o stypendia można składać do 30 września 2021 r., a szczegółowy regulamin zamieszczony jest na Facebooku ETK, jak i na stronie internetowej. Stypendia będą wręczone 18 października 2021 roku na Koncercie Donacyjnym, który też będzie okazją do podziękowania naszym darczyńcom, wolontariuszom i partnerom.

Teresa Wojcinowicz, Elbląskie Towarzystwo Kulturalne

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama