UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

PTTK zaprasza na konferencję

 
Elbląg, Wystawa w Muzeum Archeologiczno-Historycznym,
Wystawa w Muzeum Archeologiczno-Historycznym, fot. z arch. portElu

Oddział PTTK Ziemi Elbląskiej w Elblągu we współpracy z Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Elblągu zaprasza na konferencję  pt. Historię spotykamy każdego dnia.

W konferencji popularno-naukowej połączonej z wycieczką po muzeum udział mogą wziąć wszyscy chętni.
       Wydarzenie zorganizowano w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2012, których mottem przewodnim jest Historia codzienności.
      
       Konferencja popularno-naukowa odbędzie się dnia 7 września (piątek) o godzinie 10 w siedzibie Muzeum Archeologiczno-Historycznym, Bulwar Zygmunta Augusta 11, budynek Domu Rektora.
      
       Program konferencji:
       10.00 - otwarcie konferencji
       10.15 - 10.35 - gry i zabawy (Piotr Adamczyk)
       10.40 - 11.10 - ciepło i ogrzewanie (Joanna Fonferek)
       11.15 - 11.45 - tradycje i obrzędy (Agata Kosacz)
       11.50 - 12.15 - meble i wyposażenie wnętrz (Alicja Janiak)
       12.20 - 12.40 - maszyny i urządzenia (Urszula Sieńkowska).
      
       Po sesji popularno-naukowej wszyscy chętni wraz z przewodnikami turystycznymi PTTK będą mogli zobaczyć wystawy tematyczne w siedzibie muzeum, a następnie udać się na wycieczkę po Starym Mieście.
      
       Natomiast 8 września (sobota) od godz. 10 zapraszamy na wycieczki z przewodnikiem po Starym Mieście. Miejsce spotkania - dziedziniec Muzeum.
      
       Wstęp wolny na konferencję popularno-naukową i do muzeum, oprowadzanie przez przewodników PTTK po Starym Mieście w tych dwóch dniach będą bezpłatne.
      
Jolanta Marcinkowska, PTTK Ziemi Elbląskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama