UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

reAKTYWACJA Formy

Elbląg, W najbliższy weekend (10 – 12 czerwca) uczniowie ze szkół plastycznych z Gdyni, Nałęczowa, Zabrza oraz Gronowa Górnego zmierzą się z Formami Przestrzennymi.
W najbliższy weekend (10 – 12 czerwca) uczniowie ze szkół plastycznych z Gdyni, Nałęczowa, Zabrza oraz Gronowa Górnego zmierzą się z Formami Przestrzennymi. (fot. nadesłane)

Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym we współpracy z Galerią EL organizuje trzydniowe działania artystyczne pod nazwą "Re-identyfikacja Form Przestrzennych", w których wezmą udział uczniowie szkół plastycznych z Gdyni-Orłowa, Nałęczowa, Gronowa Górnego oraz zespołu szkół nr 18 z Zabrza.

W dniach 10-12 czerwca uczestniczący w spotkaniu uczniowie za pomocą fotografii, dźwięku, obrazu, tekstu spróbują zmierzyć się z Formami Przestrzennymi, dokonać ich reinterpretacji, reidentyfikacji. Będzie to nie tylko zmierzenie się z formami i ich funkcjonowaniem, rolą w przestrzeni miejskiej, ale także próba świadomej wypowiedzi za pomocą nowych mediów.
       Pomysł Janusza Kozaka - nauczyciela technik graficznych z Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym, narodził się podczas kursu, na którym poznał innych pedagogów szkół artystycznych. Zawiązana nić porozumienia już w tej chwili owocuje niebanalnym pomysłem. Do Elbląga przyjadą: z Gdyni nauczyciel rzeźby, z Nałęczowa - snycerstwa i projektowania zabawek, z Zabrza od podstaw projektowania i kompozycji. Każdy z grupą trzech uczniów. Ich komentarz i twórcza wizja form, które wszyscy tak dobrze znamy, działania, dyskusje to główne zadania spotkania
       Więcej informacji: Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym, ul. Szafirowa 12, tel./fax: 55 233 31 76, e-mail: liceumplastyczne@elblag.com.pl.
      
Beata Branicka, CS Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama