UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Realizatorzy projektu „Siła Wsparcia” szkolili się na Słowacji

Elbląg, Realizatorzy projektu „Siła Wsparcia” szkolili się na Słowacji

W ramach projektu „Siła Wsparcia / Strength of Support” w ostatnim tygodniu września część zespołu CSE „Światowid” w Elblągu wyjechała na Słowację do Bańskiej Bystrzycy, aby uczestniczyć w pięciodniowym szkoleniu, przygotowanym przez jednego z partnerów projektu - Divadlo z Pasáže.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu jest liderem projektu realizowanego w konsorcjum z instytucjami i organizacjami, którymi są: BĮ neįgaliųjų centras „Klaipėdos lakštutė” z Litwy, Kynnys ry (The Threshold Association) z Finlandii oraz Mestske divadlo - Divadlo z Pasáže ze Słowacji.

Na Słowacji spotkali się wszyscy partnerzy projektowi. Tematem przeprowadzonego tam kursu były techniki teatroterapii w pracy z osobami z różnymi formami niepełnosprawności. Uczestnicy wzięli udział w licznych warsztatach, wykładach i wizytach studyjnych.

Divadlo z Pasáže to profesjonalna grupa teatralna z Bańskiej Bystrzycy. Są znani i zapraszani do innych miast na Słowacji i za granicą, aby grać kolejne przedstawienia. Grupę tworzy 14 aktorów z różnymi formami niepełnosprawności. Podczas szkolenia z teatroterapii aktorzy pokazali zespołowi Siły Wsparcia to, jak ćwiczą, jak pracują z reżyserem i w jaki sposób powstaje spektakl. Więcej informacji o tym niezwykłym teatrze można znaleźć na stronie: https://www.divadlozpasaze.sk/

Międzynarodowy team Siły Wsparcia tworzy kadra na co dzień pracująca z osobami z różnymi formami niepełnosprawności. Niepodważalną wartością projektu jest to, że osoby z niepełnosprawnościami są zarówno odbiorcami jak i uczestnikami działań projektowych. Uczestnicy wspólnie wypracowują pomysły na to, co zrobić i jak zrobić, aby świat był dostępny nam wszystkim.

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama