UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Recital spod smyczka i klawiszy - Karolina Nowotczyńska & Łukasz Chrzęszczyk

2020-09-22
Aktualizowany 2020-10-16 11:11
 
Elbląg, Recital spod smyczka i klawiszy - Karolina Nowotczyńska & Łukasz Chrzęszczyk
fot. Elbląska Orkiestra Kameralna

Dwa instrumenty. Dwoje solistów. Dwie wrażliwości muzyczne. Jednym zdaniem – koncert Dyrektor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, Karoliny Nowotczyńskiej, i Łukasza Chrzęszczyka. Już 24 października rozsiądziemy się w fotelach szkoły muzycznej, aby wysłuchać m.in. kompozycji Henryka Wieniawskiego, Franza Schuberta i Sergieja Prokofjewa. Choć to koncert kameralny, czeka nas festiwal skrzypcowo-fortepianowych emocji.

Karolina Nowotczyńska indywidualnymi występami zdążyła już zachwycić jurorów m.in. XII Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego w Padwie (I miejsce) oraz XVII Międzynarodowego Konkursu Muzycznego w Osace (I miejsce i dwie nagrody specjalne). Z kolei Łukasz Chrzęszczyk jest laureatem m.in. Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego EPTA. Artyści współpracują ze sobą od lat, a owocem ich współpracy jest płyta z utworami Witolda Lutosławskiego i Krzysztofa Pendereckiego.

Koncert odbędzie się w rygorze sanitarnym, zgodnie ze wskazaniami Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

 

24.10.2020, sobota, 18:00

Sala Koncertowa Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

Wykonawcy:

Karolina Nowotczyńska - skrzypce

Łukasz Chrzęszczyk - fortepian

W programie m.in.

Utwory Henryka Wieniawskiego, Franza Schuberta i Sergieja Prokofjewa

 

Rezerwacje:

Biuro Koncertowe, Ratusz Staromiejski,

tel. 55 237 47 49, www.eok.elblag.eu

Bilety: 20 zł (normalny), 15 zł (ulgowy)

 

Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym elbląskich kameralistów

EOK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama