UWAGA!

Rzeźby i grafiki Sęczawy

Centrum Kultury „ Światowid” zaprasza 2 września (wtorek) o godz. 18 do Galerii Nobilis na wernisaż wystawy rzeźby i grafiki wykonanej techniką drzeworytu autorstwa Wojciecha Sęczawy.

Wojciech Sęczawa urodził się w 1961 r. w Dubience. Ukończył gdańską Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych na wydziale rzeźby, gdzie otrzymał dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Edwarda Sitka. Jest adiunktem na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Prezentuje swoje prace w prestiżowych galeriach w kraju, m.in. w Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Warszawie), ale także zagranicą, m.in. w Niemczech, Holandii, Belgii, Szwecji, Francji, Norwegii i USA.
     - Wojciech Sęczawa stale współpracuje z naszym Centrum. Uczestniczył w dwóch plenerach artystycznych „Kadyny - wioska sztuki”. Na wystawie w Galerii Nobilis będziemy mogli podziwiać formy rzeźbiarskie oraz grafikę wykonaną w technice drzeworytu - mówi instruktor plastyki „Światowida” Aleksandra Matulewicz.
     

 

oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Przepraszam, że piszę nie w temacie. E. G. P. – czytaj ELBLĄSKIE GANGSTERS PARADISE – 31.08.2008 - 20:20 / 12 Lutego - światła radiowozów oznaczonych napisem swojsko i aczkolwiek przyjacielsko brzmiących „ POLICJA” , cztery radiowozy (słownie cztery). Strach się bać, zatrzymali poważnego przestępcę !!! Nie wnikając co się dzieje i co gość przeskrobał (jestem za praworządnością), ja spokojny obywatel staram się rozeznać dla czystej ciekawości w sytuacji. Kobieta z małym dzieckiem w wózku płacze i mówi spokojnym głosem – cytuję dosłownie - „ Panowie, spokojnie, nie róbcie mu krzywdy” . .. .a lato piękne było tego roku” - śmiać się czy płakać - moim zdanie milicjant powiniem dostać nagrodę, choćby rzeczową. Proponuję słownik języka radzieckiego. pozdrawiam ozięble 
Reklama