UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Seniorze, weź udział w ciekawych warsztatach!

Elbląg, Seniorze, weź udział w ciekawych warsztatach!

Jesień życia to idealny czas na poświęcenie się realizacji swoich pasji i marzeń. Jest to też doskonały moment, aby spróbować tego, co przez wiele lat odkładaliście „na później”. Jak pracują filmowcy i czy faktycznie pisanie scenariusza filmu jest arcytrudne? Czy joga, o której tyle słyszeliście, to tylko ćwiczenia gimnastyczne? Na te i wiele innych pytań dostaniecie odpowiedź podczas bezpłatnych zajęć w Światowidzie.

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza seniorów na bezpłatne zajęcia w ramach Akademii +60. Zajęcia już trwają, ale cały czas można dołączyć się na warsztaty filmowe i na zajęcia z jogi śmiechu. 

 

Warsztaty filmowe

Zajęcia filmowe polegają na zgłębianiu elementów sztuki i wiedzy filmowej. Seniorzy zajmą się opracowywaniem scenariusz krótkiego filmu, który pokaże różne sposoby spędzania czasu na emeryturze. Dowiedzą się również, jak operuje się obrazem, jak wygląda filmowanie od strony technicznej, wezmą udział w ćwiczeniach z montażu filmowego, poznają tajemnice pracy przed i z kamerą. Efektem ich pracy będzie krótki film.

termin | środa, godz. 16.00-18.00

miejsce | CSE “Światowid” w Elblągu

 

Joga śmiechu

Joga śmiechu to forma zorganizowanej aktywnej zabawy, która prowadzi do spontanicznego śmiechu. Mimo lekkiej formy metoda ta ma wiele poziomów i zastosowań. Wykonywanie regularnych ćwiczeń wpływa na system energetyczny i pogłębia oddech, dzięki czemu można przeciwdziałać chorobom wynikającym ze stresu czy niskiej odporności. Zajęcia z jogi śmiechu wyzwalają szczęście i radość. 

termin | wtorek, godz. 11.00-12.00 lub środa, godz. 11.00-12.00

miejsce | Stowarzyszenie „Babska Wyspa – Strefa Pozytywnej Energii”, ul. Płk. Dąbka


      Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy. Szczegółowe informacje oraz zapisy: Dagmara Behrendt-Nowicka, telefon: 55 611 20 59 lub 605 636 670, e-mail: dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl.

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama