UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Seniorze, weź udział w międzynarodowych warsztatach

Elbląg, Seniorze, weź udział w międzynarodowych warsztatach

Czujesz, że nie nadążasz za pędzącym światem? Obsługa smartfona, komputera, Internetu sprawiają Ci trudność? Naucz się… uczyć. Przyjdź na bezpłatne warsztaty w ramach projektu „Elbląscy edukatorzy dla seniorów”. Poznasz nowe techniki przyswajania wiedzy. Szkolenie odbędzie się w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu 24 października. Poprowadzą je niemieccy edukatorzy.

W październiku w CSE „Światowid” berlińscy animatorzy podzielą się swoim doświadczeniem w zakresie uczenia i angażowania seniorów. Będzie to kolejne – po szkoleniu z Hiszpanami – międzynarodowe spotkanie adresowane do seniorów.
       – Nowatorskie metody pracy, które seniorzy poznają na szkoleniu, sprawdzą się nie tylko w uczeniu się seniorów, ale też innych grup- zapowiada Aleksandra Bednarczuk, koordynator projektu. Zapraszamy więc na to szkolenie wszystkich zainteresowanych poznaniem nieszablonowych rozwiązań edukacyjnych.
       Warsztat pokazowy dla edukatorów z udziałem seniorów w dniu 24 października odbędzie się w dwóch grupach:
       I grupa – godz. 9:30 do 12:30
       II grupa – godz. 13:30 do 16:30

Wcześniej niemieccy animatorzy przeprowadzą szkolenie adresowane do edukatorów. Szkolenie edukatorów odbędzie się w dniach od 21 do 23 października w godz. od 9:30 do 16:30.
       Aby wziąć udział w warsztatach, należy wysłać maila zgłoszeniowego na adres:
       dagmara.behrendt-nowicka@swiatowid.elblag.pl w treści maila wpisując swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Zgłoszenia przyjmowane są również telefonicznie (55 611 20 59).
       Liderem projektu pn. „Elbląscy edukatorzy dla seniorów” jest CSE „Światowid” w Elblągu.
       Projekt polega na wymianie dobrych praktyk „Światowida” we współpracy z instytucjami z trzech krajów – Hiszpanii, Włoch i Niemiec.
       Partnerzy: Hiszpania (Asociación de Innovación, Formación y Empleo para el Desarrollo sostenible), Włochy (EURO-NET), Niemcy (Internatio nal Exchanges Berlin GbR).

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Dajcie spokuj internet to 90% śmieci,głowe na stare lata jakimiś hasłami kodami sobie zaprzątać,świeże powietrze i natura,wycieczki organizować do ciepłych krajów kości wygrzać
Reklama