UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Seniorze! Zostań wolontariuszem!

 
Elbląg, Seniorze! Zostań wolontariuszem!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy na emeryturze możliwy jest rozwój osobisty? A może masz wątpliwości, czy w senioralnym wieku da się nawiązać nowe, trwałe relacje z innymi i w twórczy sposób spędzić wolny czas? Odpowiedzią na powyższe pytania jest wolontariat w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, do którego chcemy Ciebie, Seniorze, serdecznie zaprosić.

Dla wielu osób wolontariat 60+, który jest nowym zjawiskiem w naszym kraju, może wydać się czymś zaskakującym. Jednak coraz więcej starszych osób żyjących aktywnie i lubiących nowe wyzwania decyduje się na taką formę zagospodarowania swojego wolnego czasu. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu daje grupie odbiorców 60+ okazję do osobistego realizowania się.

Wolontariat seniorów jest wartościowy nie tylko dla nich samych, ale także ma wielkie znaczenie dla tych, którym starsze osoby poświęcają swój czas. Seniorzy mogą dzielić się swoim czasem, doświadczeniem, wiedzą, mądrością życiową, pasją i pogodą ducha, a dzięki wolontariatowi osoby 60+ wpadną w wir pracy i będą mogły w ciekawy sposób spędzać czas wolny.

Zaangażowanie się w wolontariat to dla seniorów idealna okazja, aby łagodnie przejść od zakończenia pracy zawodowej do nowego porządku życia na emeryturze. Jednocześnie można zrobić naprawdę wiele dobrego. Wolontariusze często powtarzają, że nigdy wcześniej nie czuli się tak spełnieni i potrzebni, jak czują się właśnie w wolontariacie.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w wtorek 28 stycznia 2020 o godz. 11 w CSE „Światowid” w Elblągu, plac Kazimierza Jagiellończyka 1. Uczestnikom spotkania odpowiemy na wiele pytań dotyczących wolontariatu: co można robić, komu pomagać? Jak angażować się w przygotowywanie i pomoc przy różnych wydarzeniach?

CSE „Światowid” w Elblągu każdemu wolontariuszowi oferuje szkolenia m.in. z kompetencji cyfrowych.

 

Zachęcamy do kontaktu:

Karolina Firlej

mail: karolina.firlej@swiatowid.elblag.pl

telefon: 55 611 20 59

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama