UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Siła wsparcia i Świat Mało Znany

 
Elbląg, Siła wsparcia i Świat Mało Znany

W ramach projektu „Siła Wsparcia” CSE Światowid działa aktywnie również latem. Już 14 czerwca odbędzie się kolejne działanie w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

Tym razem będzie to wyjazd edukacyjny, połączony z udziałem w niezwykłym wydarzeniu „Świat Mało Znany”, czyli przeglądzie teatralnym spektakli tworzonych wspólnie przez osoby niepełnosprawne intelektualnie i osoby pełnosprawne. "Świat Mało Znany" jest imprezą realizowaną cyklicznie od 23 lat, promującą potencjał i możliwości oraz osiągnięcia artystyczne osób z niepełnosprawnością intelektualną z różnych regionów Polski i innych krajów Europy.
       Kontakt z działaniami teatralnymi, warsztaty z zakresu dramy i teatru ruchu są pomocne zarówno podczas kreowania spektaklu, jak i w budowaniu własnego wizerunku oraz w zmaganiach życia codziennego, pełnego barier, wyzwań i stereotypów.
       Przegląd odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Wyjazd z Elbląga o godz. 14.00, powrót w godzinach wieczornych.
       Program znajduje się na stronie: https://www.facebook.com/events/971258929929508/
       W wyjeździe edukacyjnym z zakresu teatroterapii mogą wziąć udział instruktorzy oraz terapeuci. Udział jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Zapisy i szczegółowe informacje: mail: teresa.miloszewska@swiatowid.elblag.pl lub tel. 55 611 20 65.
       Warsztaty realizowane w ramach projektu “Siła wsparcia” / „Strenght of support”  
       Akcja 2 - Partnerstwa strategiczne. Współpraca na rzecz innowacji  i dobrych praktyk. 
      
      
Paula Załuska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama