UWAGA!

Spotkania brydżowe w Światowidzie

 Elbląg, Spotkania brydżowe w Światowidzie

Brydż od dawna uznawany jest za wyjątkowo ciekawą grę karcianą i może stać się dla każdego wielkim wyzwaniem i świetną rozrywką. Dlatego zachęcamy seniorów do poznania tajników gry w brydża! Od czego zacząć? Od zapisania się na spotkania brydżowe Klubu Aktywnego Seniora w Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu!

To prawda w brydżu dużą rolę odgrywa matematyka, a zwłaszcza rachunek prawdopodobieństwa i logika. Ale to dodaje jeszcze więcej atrakcyjności tej grze. Ilość możliwych układów rozdań jest przeogromna. 52 karty w czterech kolorach rozdane między czterech graczy dają ogromną liczbę wszystkich możliwych rozkładów kart. Zalet gry w brydża wymieniać można naprawdę długo.

Gra w brydża to nie tylko świetna rozrywka, ale także hobby, które dostarcza wielu korzyści - ćwiczy pamięć, urozmaica życie towarzyskie i ułatwia nawiązywanie kontaktów. CSE „Światowid” doskonale o tym wie, dlatego w ramach Klubu Aktywnego Seniora, organizuje spotkania brydżowe.

Spotkania odbywają się we wtorki (godz. 10 i 13), w środy (godz. 13) i czwartki (godz. 10) w CSE „Światowid” w Elblągu.. Oczywiście istnieje możliwość spotykania się i gry w innym terminie. Wystarczy zebrać grupę znajomych i skontaktować się z nami. Więcej informacji pod nr tel. 55 611 20 59.

CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama