UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Szkicologia na Ogrodach

 
Elbląg, Szkicologia na Ogrodach

Szkicologia to cykl letnich plenerów oraz warsztatów okołorysunkowych doskonale już znanych elblążanom. Będzie można wziąć w nich udział także w trakcie 16. Letnich Ogrodów Polityki. Odbędą się warsztaty: rysunkowe oraz wizualnego myślenia. Zapraszamy!

14 czerwca (piątek), godz. 16, Biblioteka Naukowa, ul. św. Ducha 3-7 (wstęp wolny)
       Narysuj swoje myśli – warsztaty z tworzenia notatek graficznych
       prowadzenie: Anita Pawlak
      
       Na warsztatach dowiesz się, czym jest myślenie wizualne i dlaczego może pomóc Ci lepiej zapamiętywać i skuteczniej się komunikować. A także:
       – jak w prosty sposób można narysować symbole, postacie, emocje,
       – jak wykorzystać kolory i kształty, by wspomagały przekaz,
       – w jaki sposób planować swoją graficzną notatkę,
       – w jaki praktyczny sposób możesz wykorzystać myślenie wizualne.
       Na koniec stworzysz swoją własną notatkę w ramach prowadzonego wykładu na żywo. Przekonasz się, że każdy rysować może, a nawet powinien.
      
       Anita Pawlak – animatorka, edukatorka i trenerka biznesu, entuzjastka myślenia wizualnego, Design Thinking i rysowania modelu biznesowego. Wspiera i animuje inicjatywy związane z oddolną aktywnością obywatelską i ekonomią społeczną. Inicjatorka stworzenia Spółki non profit Naturalna Żywność. Na co dzień wspiera młody biznes w ramach projektu Chemia Biznesu oraz tworzy nową przestrzeń na pobudzanie kreatywności w biznesie i w życiu codziennym w ramach Manufaktury Kreatywnego Myślenia.
      
       15 czerwca (sobota), godz. 13.00, przed Biblioteką Elbląską, ul. św. Ducha 3-7
       Pozdrowienia z Elbląga: warsztaty rysunkowe
       prowadzenie: Ada Kotyńska
       Na warsztatach stworzysz swoją własną pocztówkę z elbląskim Starym Miastem, skupiając się na analizie detali architektonicznych oraz budowaniu perspektywy w rysunku.
      
       Ada Kotyńska – absolwentka malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz architektury na Politechnice Poznańskiej. Pomysłodawczyni projektu Szkicologia. Przez wiele lat zajmowała się szeroko pojętym projektowaniem oraz propagowaniem kultury w Elblągu, a od niedawna kieruje Centrum Sztuki Galeria EL.
      
       Program 16. Letnich Ogrodów Polityki znajdziesz tutaj.
      

       Patronem medialnym wydarzenia jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Mi nie po drodze z ideą (ideami, ideologiami, etc. ) prezentowanymi na tej imprezie. Mnie nie będzie ale podatki płaciłem i oczywiście płacił będę, więc nie obawiajcie się, najbliższe lata w naszej kochanej demokratycznej i pełnej swobód ojczyżnie, to kolejne edycje Ogrodów. Na zdrowie.
  • A jakie to idee są prezentowane na Ogrodach? Poza tym za Twoje podatki /muszą być wyjątkowo duże skoro masz czas na komentarze w godzinach gdy inni pracują/dziękujemy bo imprezę finansują sponsorzy
Reklama