UWAGA!

Tancerzy Jantara stać na więcej

 
Elbląg, Tancerzy Jantara stać na więcej
fot. nadesłana

Pod hasłem „Stać Cię na Więcej”, już za trzy dni, w niedzielę (5 sierpnia) rozpocznie się obóz szkoleniowo-taneczny w Iławie. Obóz skierowany jest do tancerzy z EKT „Jantar”.

W obozie, który odbędzie się w terminie 5-18 sierpnia udział wezmą starsi tancerze, posiadający klasę taneczną: C, B, A, S. Podczas obozu czekają ich długie godziny na salach tanecznych oraz intensywna praca nad kondycją, techniką taneczną oraz choreografią. Wszystko po to, aby w nowym sezonie doskonale wypaść na turniejach tanecznym.
       Świetne przygotowanie zapewni uczestnikom profesjonalna kadra trenerska. Na początku obozu, przez sześć dni, odbywać się będą treningi z tańców latynoamerykańskich, które poprowadzą Roman Pawelec i Mariusz Grzejszczak. Druga połowa obozu poświęcona będzie tańcom standardowym. Zajęcia przeprowadzą uznani w świecie tanecznym trenerzy: Giediminas Kavaliauskas z Litwy, Wiktor Kiszka i Andrzej Sadecki.
       – Obóz jest szansa na rozwijanie swoich umiejętności tanecznych w bardziej komfortowych warunkach. Instruktorzy więcej czasu i uwagi mogą poświęcić każdej z tańczących par, większa jest też dostępność sal do ćwiczeń. – mówi Joanna Karpiuk z CT „Promyk” – To także możliwość odpoczynku w gronie ludzi, których łączy wspólna pasja.
       Poza codziennym treningiem tanecznym, będzie też czas na wypoczynek i atrakcje m.in.: wyjście na kręgle, do aquaparku, na kajaki, na Międzynarodowy Festiwal Jazzu „Złota Tarka” organizowany przez Iławskie Centrum Kultury, biesiadowanie przy ognisku, plażowanie i kąpiele w jeziorze. Podczas obozu nie zabraknie także zajęć sportowych (mecze piłki siatkowej kadra - obozowicze, piłki nożnej, koszykówki, zawody w tenisa stołowego, Darta).
       –  Mamy nadzieję, że wszystkie przygotowane zajęcia i atrakcję dostarczą obozowiczom dużo radości i satysfakcji – dodaje Joanna Karpiuk z CT „Promyk”.
      
       Obóz „Stać Cię na więcej” został dofinansowany ze środków Urzędu Miasta w Elblągu oraz Kuratorium Oświaty w Olsztynie.
      
       Wyjazd uczestników obozu spod pl. Jagiellończyka przy CSE „Światowid”, zbiórka o godz. 11.
      
Zyta Wrzos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Jak będą się starać to nawet posadkę w MPO będą mieli :)
 • eee. .. .. nie tylko w MPO Nie od dziś wiadomo że są wszechstronnie uzdolnieni wykształceni i interesują się wieloma sprawami więc mogą startować we wszystkich konkursach na dyrektorskie stanowiska a przy ich wrodzonym szczęściu wygrana murowana (przynajmniej do końca kadencji Grzesia; )
 • i tam sa wlasnie piotrzebni, tyle ze do pracy w pomaranczowych kamizelkach.
 • Oj wieczni malkontenci. (sprawdźcie w słowniku). Nikt nikomu nie broni ani uczyć się skutecznie, ani trenować choćby taniec (bardzo wymagający trening) ani startować w konkursach na stanowiska. W wolnym kraju puki co żyjemy. A swoja drogą ciężko podziwiam tych młodych ludzi trenujących taniec. To naprawdę wielki wysiłek fizyczny, czasowy i finansowy. Czapki z głów ci co im się nic nie chce, tylko skwierczą i buczą.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  AnnaB.(2012-08-03)
 • Po słownik to pani pierwsza powinna sięgnąć
 • Brak słów, p/w komentarzy nawet nie chce się komentować. Elbląg :-(
Reklama