UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Potencjał turystyczny Elbląga jest ogromny. To święta prawda. I co w związku z powyższym??? Wypożyczalnię na wodzie ogarnianą przez Grupę Wodną przyrównuje się do rangi lotu w kosmos. Zobaczcie jak wygląda zagospodarowanie wybrzeży w Olsztynie, Ostródzie Giżycku, Ełku, Olecku, czy maleńkim Piszu. Zobaczcie ile hausbootów, wypożyczalni i innych atrakcji tam działa. Jak można tolerować agonalny i komunistyczny stan knajpy funkcjonującej w miejscu po byłej żegludze. .. o boisku vel kuweta obok nie wspomnę. Co dalej z dziurawym mostem wysokim? Co z basenem odkrytym? Czy blamaż wynikający z koncepcją jego rewitalizacji spowodował odłożenie na półkę nie tylko tej beznadziejnej wizualizacji, ale również całego problemu. .. bo wstyd coś takiego publikować??? Logo z serduszkiem ma zamaskować zwijanie się miasta? Może minimaliści to łykną. Ludzie czujący turystykę i rekreację na pewno nie.
  • Elbląg przez swoją długą historię przechodził wzloty i upadki, obecna sytuacja miasta nie jest satysfakcjonująca, cieszmy się jednak z tego, że miasto podoba się turystom i że już niedługo minie zła passa i odbijemy się od dna. Nie można być wiecznym malkontentem i wszystko negować, to my, mieszkańcy tworzymy przyszłość miejsca naszego zamieszkania, to do nas należy wybór przy urnie, przez bierność można dużo stracić.
  • Odpowiedz proszę jak mam zmienić cokolwiek na lepsze w tym mieście, w którym Prezydent i Radni mają mnie w głebokim poważaniu. Nie należę do żadnej partii czy stowarzyszenia, więc co mogę zmienić kto mnie wysłucha?
Reklama