UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Jako młoda osoba zadam pytanie. .. Co w Elblągu mają robić turyści w wieku 20-30 lat ? Zwiedzić starówkę to można w godzinę, pójść do restauracji na jakiś obiad. I co potem ? Zero atrakcji. Osobiście nigdy bym tutaj nie przyjechał na kilka dni turystycznie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  1
  młodelblązanin(2021-06-10)
 • @młodelblązanin - Co w Elblągu mogą robić turyści w wieku 20 - 30 lat? Warto zapytać tych, którzy tutaj przyjeżdżają albo przypływają. Na przykład tych, którzy meldują się na campingu PTTK, wielokrotnie wyróżnianym jako NAJLEPSZY w Polsce. Tych, którzy cumują na noc swoje jachty na staromiejskich nabrzeżach rzeki. Tych, którzy tutaj studiują czasem nawet mimo mając w swoich miastach dużo większe uczelnie niż PWSz. Wszystkich tych z samochodami o rej. NBR, NLI, GD, GMB, GSZ oraz innych z całej Polski czego szukają w Elblągu. Jak i tych, którzy są tu aby się na przykład leczyć w elbląskim Woj. Szpitalu Zespolonym a mieszkają w Olsztynie (są tacy!). I wielu jeszcze innych warto zapytać po co zaglądają do Elbląga. Także tych kilkadziesiąt tysięcy, którzy w 2019 przed pandemią korzystali z informacji turystycznej na Starym Mieście.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  BEZ ŚCIEM proszę(2021-06-11)
 • @BEZ ŚCIEM proszę - Brawo.
 • @młodelblązanin - Jesteś młody, więc należy ci wybaczyć i uzmysłowić, że region, którego jesteś mieszkańcem ma dużo więcej do zaoferowania niż ci się wydaje. Zanocujmy w Elblągu by odwiedzić Frombork-katedra i Braniewo-św. Katarzyna i spacer po Starej Pasłęce, zjeść obiad w Tolkmicku na plaży w drodze powrotnej. Wyruszyć na spacer z Jelonek do Buczyńca i z powrotem, można skorzystać z oferty rejsu Kanałem Elbląskim. Odwiedzić rezerwat ujścia Nogatu, by zobaczyć bieliki i inne szponiaste, którymi centralna Polska nie obfituje. Wyskoczyć do Kadyn i przejść Green Velo do Tolkmicka i z powrotem, by zaspokoić głód po forsownym marszu z widokami, których nigdzie więcej nie uświadczysz. Turyści na dwóch kółkach mogą tu spędzić miesiąc a i tak nie zaznają nudy za to ciągle jeszcze odnajdą spokój i ciszę, których wartość nieustannie rośnie. .. Mieszkasz prawdopodobnie w najbardziej niedocenionym turystycznie kawałku północnej Polski, podrośniesz to zrozumiesz. .. albo i nie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  GłębokaMyśl(2021-06-11)
 • @GłębokaMyśl - Szczególnie do Kadyn, by zobaczyć zrujnowaną doszczętnie, rozpadającą się cegielnię i zapytać PRZEZ KOGO zrujnowaną. I poprosić o nazwiska autorów tej akcji!
 • I zapytaj w Kadynach, co się stało z kościółkiem, który stał w lasku nad Zalewem, a raczej z jego resztkami i małym cmentarzyku obok. Gdzie teraz ani śladu po wszystkim.
 • Kadyny mogą się pochwalić pałacem cesarskim, obecnie w doskonałej kondycji. Wiekowy dąb to również atrakcja nie spotykana codziennie. Spacer albo przejazd rowerem wzdłuż Zalewu to miłe przeżycie często okraszone widokiem bielika albo innego szponiastego. którego też nie każdy widuje i raczej nie codziennie. .. Obok kościoła jest wspaniały punkt widokowy, do którego prowadzi 420 schodów. Oferta gastronomiczna to również mocny atut Kadyn. Boli cię cegielnia. Wystosuj zapytanie do wojewódzkiego konserwatora zabytków.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  GłębokaMyśl(2021-06-12)
 • Szukajcie a znajdziecie. Ślady po kościele są do dnia dzisiejszego. .. tylko trzeba być cierpliwym i poszukać. Trzy lata temu GM je odnalazła i nie sądzi, by ktoś w Kadynach miał interes w tym by je zacierać, czy niszczyć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  GłębokaMyśl(2021-06-12)
Reklama