UWAGA!

Twarzą w twarz z talentem!

 Elbląg, Twarzą w twarz z talentem!
fot. "Komplet z sercem" wykonany przez Monikę Kaszubską - Grajkowska, (z archiwum autorki)

Centrum Spotkań Europejskich Światowid i portal eKulturalni.pl zapraszają na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „Twarzą w twarz”. Jego gośćmi będą laureatki Wyszukiwarki Talentów – plebiscytu organizowanego na łamach portalu eKulturalni.pl

Cykl spotkań „Twarzą w twarz” realizowany jest od 2011 roku, jego celem jest umożliwienie mieszkańcom naszego regionu, a przede wszystkim młodzieży, spotkań z ciekawymi osobami ze świata kultury i sztuki, mediów, nauki czy polityki, mieszkających lub działających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
       Na najbliższe spotkanie zaprosiliśmy następujących gości: Katarzynę Gałkę i Monikę Kaszubską-Grajkowską oraz Samirę Arrami - laureatki 2. 3. i 4. miejsca Wyszukiwarki Talentów, plebiscytu talentów organizowanego na łamach portalu eKulturalni.pl.
       Dwie pierwsze panie, Monika i Katarzyna, zajmują się rękodziełem, tworząc własnoręcznie nietuzinkowe dzieła sztuki. Natomiast Samira jest uczennicą maturalnej klasy Liceum Plastycznego, jedną z jej pasji jest malarstwo.
       Spotkanie poprowadzi Zuzanna Gajewska, redaktor portalu eKulturalni.pl, która porozmawia z gośćmi i publicznością o tym, czy i dlaczego warto mieć pasje oraz o tym, czy hobby może stać się sposobem na życie. Uczestnicy spotkania będą też mieli okazję zobaczyć prace wykonane przez laureatki Wyszukiwarki Talentów: biżuterię, dekoracje, obrazy i inne.
       Ponadto zaprezentujemy materiał filmowy z koncertu Leszka Wróbla – zwycięzcy plebiscytu. Główną nagrodą była organizacja wydarzenia kulturalnego, w którym zwycięzca mógł zaprezentować swój warsztat przed szerokim gronem. Leszek z zespołem wystąpił przed elbląską publicznością podczas Walentynek przygotowanych przez portal eKulturalni.pl oraz Kino Światowid.
       Spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek (28 lutego) o godz. 11.00 w sali kameralnej Kina Światowid. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. W razie jakichkolwiek pytań lub chęci zgłoszenia udziału indywidualnego/ grupowego, prosimy o kontakt z Agnieszką Tkaczuk (agnieszka.tkaczuk@swiatowid.elblag.pl 55 611 20 59) lub Zuzanną Gajewską (zuzanna.gajewska@swiatowid.elblag.pl, 55 611 20 84).
      
Redakcja portalu eKulturalni.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama