UWAGA!

Twórcze warsztaty w Światowidzie

 Twórcze warsztaty w Światowidzie
fot. nadesłana

Zajęcia plastyczne są nie tylko dla małych dzieci. Światowid zaprasza także dorosłych, by poznali tajniki malarstwa, batiku czy papieroplastyki. Ale to nie jedyna propozycja twórczego spędzania czasu. Dzieci, młodzież i dorośli mogą poznać sposoby ręcznego modelowania gliny i pracy na kole garncarskim podczas warsztatów sekcji ceramicznej.

W Centrum Spotkań Europejskich Światowid rozpoczyna się nabór do sekcji plastycznych i ceramicznych. Prace malarskie, grafiki, ceramiczne naczynia czy formy z papieroplastyki już wkrótce mogą ozdobić także twoje mieszkanie. Wystarczy zapisać się do sekcji ogólnoplastycznej.
       – To zajęcia, podczas których odkrywamy pasję, uczymy się pracy z materiałem, a także czerpiemy radość otwierając się na nowe działania. Warto więc znaleźć trochę czasu, aby realizować swoje zainteresowania – mówi Ewa Bednarska-Siwilewicz, instruktor plastyki CSE Światowid.
       Spotkanie sekcji ogólnoplastycznej (dla osób powyżej 18 lat) odbędzie się 18 września o godz. 18.00 (pracownia nr 46, II piętro CSE). Odpłatność za zajęcia wynosi 70 zł miesięcznie.
       Spotkanie organizacyjne sekcji ceramicznej odbędzie się 17 września o godz. 17.00 (pracownia nr 46, II piętro CSE). Odpłatność za zajęcia: dorośli – 70 zł miesięcznie, młodzież, dzieci – 40 zł miesięcznie.
       Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z Ewą Bednarską- Siwilewicz: tel. 55 611 20 64; e-mail: ewa.bednarska@swiatowid.elblag.pl.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)