UWAGA!

Utrwal piękno zza okna!

Elbląg, Utrwal piękno zza okna!

Spółdzielczy Dom Kultury Zakrzewo zaprasza elblążan pasjonujących się fotografią do udziału w drugiej edycji konkursu „Widok z mojego okna”.

- Chcemy zachęcić mieszkańców naszego miasta do odkrywania ciekawych miejsc w najbliższym otoczeniu, do utrwalania piękna znanych i nieznanych zakątków Elbląga - mówi Anna Tomczak, kierownik SDK Zakrzewo.
     Konkurs adresowany jest do pełnoletnich mieszkańców miasta zajmujących się fotografią wyłącznie amatorsko. Tematem zdjęć powinien być ciekawy widok z okna, ukazujący własne spojrzenie na zakątki Elbląga. Fotografie mogą przedstawiać zarówno pejzaż miejski, detal architektoniczny, jak i motywy przyrodnicze.
     Do konkursu nie mogą być zgłaszane prace wcześniej publikowane i biorące udział w innych konkursach. Dyskwalifikowane będą również fotografie, na których znajdują się jakiekolwiek znaki lub cyfry (np. data).
     Zdjęcia mogą być wykonane techniką cyfrową lub tradycyjną, mogą być kolorowe lub czarno-białe. Fotografie o wymiarach 15x21 cm (maksymalnie 6 sztuk) należy składać w Spółdzielczym Domu Kultury Zakrzewo (pokój 6) do poniedziałku 16 czerwca.
     Każda z prac powinny zawierać następujące informacje: imię i nazwisko (wiek) autora, dokładny adres, tytuł pracy, ewentualny komentarz i typ aparatu fotograficznego, jakim została wykonana.
     Na autorów najciekawszych zdjęć czekają atrakcyjne nagrody i możliwość ich zaprezentowania na wystawie. Rozstrzygnięcie konkursu i wernisaż wystawy pokonkursowej odbędzie się 23 czerwca o godz. 17.
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama