UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Te tęczę niepełna niech sobie na czole eydzierga jeszcze
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    38
    32
    Taaa(2022-06-22)
  • @Taaa - Kolory Cie drażnią idź do psychologa XD. Może Ci pomoże.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    32
    29
    Tralala(2022-06-22)
  • @Tralala - Kolory kolorami tęcza jakoś kojarzy się zawsze dobrze, karzełki garnek złota.
  • @Tralala - Galeria ma być dla wszystkich, nie jest to prywatna inicjatywa tej pani. Finansowa jest że środków publicznych i taka manifestacja dyskwalifikuje dyrektorkę.
  • @Wet - Masz nie chodzić w ciuchach takich bo manifestacja Zajmij się czymś pożytecznym a nie szukasz dramatów tam gdzie ich nie ma.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Tralala(2022-06-23)
  • @Wet - Jest Galerią dla wszystkich. Paradoksalnie 99% elblążan ostatni raz było w galerii EL pewnie ze szkołą na wycieczce pod tytułem idziemy do galerii sztuki a sami eksperci. Masz jak byk synonim tęczy = dla wszystkich bez wykluczeń. Na takiej koszulce mogłoby być równie dobrze napisane. Jestem tolerancyjna. No Minister Kultury zawsze może wparować i uznać, że odbiera Galerię EL miastu Elblągza tą tęczę i postawi tam jakiegoś ostrego prawicowca. Wtedy to już wystawy będą o Smoleńsku, o mężu stanu Lechu Kaczyńskim etc.
  • Widze, że niewygodne wpisy sie zdejmuje. Gratuluję portelu, a do poprzedniczki, skoro jestes taka tolerancyjna to co lstraszysz ''ostrymi prawicowcami ''? Są jakoś gorsi od ostrych lewaków ?, Taka ta galeria dla wszystkich pod warunkiem, że w naszych rękach ? I I nie byłem w galerii ostatni raz na wycieczce ze szkoły. A ekspertem mogę byc, skoro Ty możesz czy nie ?
  • Niewygodne ? Może jak się jadem pluje to nie widzisz kulturalnej wypowiedzi od dna. Jaki masz Ty masz problem. Dla sztuki tam chodzisz chyba nie dla Dyrektorki. Będzie paździerz odwiedzisz inne galerie.
  • Galeria już od dawna jest sama dla siebie. Nie potrzebuje ani mnie, ani innych odwiedzających. Widać to po frekwencji wystaw i ofercie na stronie internetowej. O corocznej imprezie jazzowej nikt się nawet nie zająknie. Ale po co komu ten kłopot.
Reklama