UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

W poszukiwaniu wokalnych talentów

 
W poszukiwaniu wokalnych talentów

Twoje dziecko uwielbia śpiewać? Przyjdźcie do Światowida. 11 i 18 września odbędą się nabory i przesłuchania do sekcji wokalnej.

Sekcja działa od 4 lat, ma na swoim koncie liczne sukcesy i wyróżnienia. Bierze udział w najważniejszych wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez Centrum Spotkań Europejskich Światowid oraz inne organizacje i instytucje w Elblągu. W ramach sekcji działa zespół dziecięcy „Skaczące nutki”. Zajęcia wokalne odbywają się dwa razy w tygodniu. Opłata za zajęcia wynosi 40 zł miesięcznie.
       Nabór do sekcji oraz przesłuchania odbędą się 11 i 18 września o godz. 18. Kandydaci spotkają się z Maciejem Skrzypczakiem, który prowadzi sekcje wokalne w CSE Światowid.
       Od 2003 roku jest Kapelmistrzem Orkiestry Garnizonowej Wojsk Lądowych w Elblągu. Absolwent Wojskowego Liceum Muzycznego w Gdańsku, Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz wydziału dyrygentury Akademii w Gdańsku. Pod jego dyrygenturą Elbląska Orkiestra uzyskała szereg nagród. Również uczestnicy sekcji wokalnej w „Światowidzie” zdobywają nagrody i wyróżnienia.
       Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 65.
      
      
Sylwia Warzechowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...