UWAGA!

W tygodniu portEl poleca: Orszak Trzech Króli i koncert charytatywny

 Elbląg, W tygodniu portEl poleca: Orszak Trzech Króli i koncert charytatywny

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W sobotę (6 stycznia) obchodzimy Dzień Objawienia Pańskiego, nazywany w naszym kraju Świętem Trzech Króli. Zamyka on cykl świąteczny Bożego Narodzenia. Na pamiątkę wydarzeń sprzed wieków tego dnia ulicami naszego miasta przejdzie kolorowy Orszak, który wyruszy z placu Kazimierza Jagiellończyka o godz. 13.
       W niedzielę (7 stycznia) w Elblągu odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Jasia Olbrysia, chorego ma mukowiscydozę, nieuleczalną, genetyczną chorobę układu oddechowego. Chłopcu pomaga grupa Lepszy Elbląg, która zaprasza na koncert. Początek o godz. 18.
      
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama