UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: Baltic Cup, Otylia Swim Tour i podróż na Sycylię

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: Baltic Cup, Otylia Swim Tour i podróż na Sycylię

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

Po krótkiej przerwie Klub Środowisk Twórczych Krypta zaprasza na jazzową jam session. Muzyczny wieczór we wtorek (11 października) godz. 20.
       W środę (12 października) po przerwie rusza kolejny cykl spotkań kinowych „Elbląg na dużym ekranie”. Na najbliższym spotkaniu będzie można obejrzeć film pt. "Operacja na Fromborku".
       W czwartek (13 października) o godz. 18 w Centrum Sztuki Galeria EL odbędzie się wernisaż wystawy Leona Tarasewicza pt. "Konfrontacje". Wstęp wolny.
       Tego samego dnia w elbląskiej Mjazzdze zagra Mike Parker's Trio Theory. To wyjątkowa okazja, by posłuchać dobrego jazzu granego m.in. przez dwukrotnie nominowanego do nagrody Grammy perkusistę Franka Parkera. To koncert, którego nie wolno przegapić!
       W piątek (14 października) o godz. 17 w ramach cyklu „Podróże dalekie i bliskie – opowieści elblążan” w Filii nr 5 na Osiedlu Zawada odbędzie się spotkanie z Tomkiem Glinieckim, popularyzatorem wiedzy historycznej, autorem książek poświęconych drugiej wojnie światowej. Tym razem elblążanin opowie nam o swojej ostatniej wyprawie na Sycylię. Wstęp wolny.
       W piątek (14 października) w Elblągu rozpocznie się Baltic Cup. To setki tancerzy, gorące rytmy latynoamerykańskie, elegancja i dostojność tańców standardowych, gwiazdy światowej sławy, pokazy specjalne i imprezy towarzyszące. Impreza potrwa do niedzieli (16 października).
       W sobotę (15 października) w CRW Dolinka już po raz drugi realizowany będzie projekt Otylia Swim Tour. To cykl warsztatów skierowanych do młodych pływaków oraz ich rodziców i trenerów, który poprowadzą mistrzyni olimpijska - Otylia Jędrzejczak, reprezentanci Polski w pływaniu oraz doświadczeni szkoleniowcy.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama