UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: koncerty Pocket Corner i Earla Thomasa

 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: koncerty Pocket Corner i Earla Thomasa

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W poniedziałek (24 października) o godz. 20:15 w klubie Mjazzga zagra norweska grupa Pocket Corner. Skandynawowie od lat uchodzą za pierwszą ligę europejskiego jazzu. Wykształcili charakterystyczny, niepowtarzalny styl. Zespół będzie świętował w Elblągu 30 lat działalności oraz promował nową płytę.
       We wtorek (25 października) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Braniewie odbędzie się spotkanie Klubu Podróżnika pod hasłem "Camino Norte...najtrudniejsze i najpiękniejsze Camino". Gościem będzie: Jan Huzarski. Spotkanie odbędzie się o godz. 17 w Czytelni dla Dorosłych MBP w Braniewie.
       W środę (26 października) w Mjazzdze ze swoją amerykańską grupą wystąpi wokalista soulowy i bluesowy Earl Thomas. Udział w jego koncertach najczęściej opisywany jest jako niezwykłe przeżycie. Artysta kapitalnie śpiewa i ma wspaniały kontakt z publicznością.
       W czwartek (27 października) o godz 17 w sali audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej odbędzie się spotkanie autorskie z poetką Zazą Wilczewską. Wstęp wolny.
       Godzinę później na Małej Scenie elbląskiego teatru odbędzie się spotkanie z Bogumiłą Salmonowicz, która opowie o swoim nowym tomie poetyckim, Abrazje.
       W piątek (28 października) w pubie Sąsiedzi zagra zespół Roots Rockets. Będzie to energetyczny, mocny i wspaniały muzycznie wieczór. Przed występem grupy Roots Rockets publiczność rozgrzeje band z Nowego Miasta Lubawskiego Reggaesid. Początek imprezy o godz. 20.
       Tyle o wydarzeniach najbliższego tygodnia wiemy dziś. Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama