UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca: siatkówkę i koncert EOK

2018-10-29
Aktualizowany 2018-10-29 14:00
 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca: siatkówkę i koncert EOK

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

W środę, 31 października o godz. 18:30 na Małej Scenie Teatru Sewruka odbędzie kolejne spotkanie z cyklu Scena przy stoliku. Na deski teatru wróci tytuł, który można było zobaczyć w styczniu – Ołowiany ptaszek autorstwa Łukasza Staniszewskiego. Warto przypomnieć, że tekst zajął drugie miejsce na III Ogólnopolskim Konkursie Na Małą Formę Dramatyczną.
       Tego samego dnia o godz. 18 w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Elblągu odbędzie się kolejne siatkarskie święto: mecz pomiędzy Trefl Gdańsk a Indykpol AZS Olsztyn.
       W niedzielę, 4 listopada o godz. 18 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych odbędzie się koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą Marty Gardolińskiej, która zabierze elbląskich melomanów w podróż śladami kompozytorskich klasyków. Orkiestrze towarzyszyć będzie Matei Ioachimescu – jeden z najbardziej wyrafinowanych flecistów swojego pokolenia.
      
       Tych, którzy nie mają czasu na gotowanie lub zwyczajnie tego nie lubią, zachęcamy do skorzystania z Na Wynos. Znajdziesz tutaj bogatą ofertę elbląskich restauracji.
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama