UWAGA!

W tym tygodniu portEl poleca

2014-09-08
Aktualizowany 2014-09-08 12:00
 
Elbląg, W tym tygodniu portEl poleca

Od kultury przez duże K po popkulturę: konferencje i festiwale, wernisaże i wystawy, koncerty i spektakle, imprezy oraz festyny - w poniedziałki specjalnie dla naszych Czytelników prezentujemy wydarzenia kulturalne i rozrywkowe nadchodzącego tygodnia w Elblągu i okolicy.

Jutro (wtorek, 9 września) o godz. 10.30 Filia nr 4 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Ogólnej zaprasza rodziców bądź opiekunów z dziećmi w wieku 2-3 lata na „Poranki malucha z … książką” pierwsze po wakacjach spotkanie z książką dla najmłodszych.
       Natomiast o o godz. 17.30 Galeria Art Miś zaprasza na wernisaż wystawy prac malarskich Mariny Norkin "Trzy kolory i biel".
      
       W środę (10 września) o godz. 18 w Sali „U św. Ducha” wystąpi w Bibliotece Elbląskiej z recitalem pt. „Piękny świat” Stanisława Celińska – jedna z najbardziej wyrazistych osobowości polskiej sceny. Aktorce będzie towarzyszył kompozytor i pianista Tomasz Bajerski. Wstęp na koncert za okazaniem wejściówki.
       Centrum Spotkań Europejskich Światowid z kolei o godz. 18 do Galerii Nobilis na otwarcie wystawy prac, które powstały podczas ósmej edycji pleneru „Kadyny Wioska Sztuki”.
      
       W czwartek (11 września o godz. 18) Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na wernisaż wystawy "Polacy. Uchwyceni/Zatrzymani". Wstęp wolny.
      
       W sobotę (13 września) odbędzie się czternasta w tegorocznej edycji „Sobota z przewodnikiem”. Tym razem spacer odbędzie się pod hasłem „Gdzie Kumiela płynie z wolna”. Zbiórka o godz. 10 przy hotelu na ul. Kościuszki.
       Wieczorem w Pubie Sąsiedzi wystąpi Golden Life - kultowy zespół polskiej sceny muzycznej. Start koncertu 20.30. Bilety w przedsprzedaży 25 zł, w dniu koncertu 30 zł.
      
       Jeśli jeszcze coś wartego polecenia wydarzy się w Elblągu lub okolicy, informację o tym znajdziecie w dziale IMPREZY. Możecie też liczyć na relacje i fotoreportaże z imprez przygotowane przez naszych dziennikarzy.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama