UWAGA!

Wakacjada Sportu Tanecznego

 
Elbląg, Wakacjada Sportu Tanecznego
fot. nadesłana

Już od sześciu dni w Iławie młodzi tancerze wypoczywają oraz szkolą swój warsztat taneczny na obozie pod nazwą Wakacjada Sportu Tanecznego.

Na taneczny wypoczynek do Iławy pojechało 60 dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 15 lat. Wśród nich są osoby, które uczęszczały na zajęcia taneczne w roku szkolnym oraz takie, które dopiero teraz próbują swoich sił w tańcu. Podczas obozu dzieci uczą się nowych choreografii, figur oraz kroków w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Wybrane warsztaty taneczne prowadzone są w języku angielskim.
       – Starsze dzieci mają więcej zajęć tanecznych niż młodsze i bardzo ładnie się rozwijają – chwali Paulina Kowal, instruktor tańca na obozie. – Młodsze dzieci są bardzo dzielne i świetnie sobie radzą. Wszyscy bardzo się angażują i w zajęcia taneczne, i we wszystkie organizowane konkursy oraz atrakcje.
       Poza nauką dzieci, mają czas na wypoczynek oraz liczne atrakcje, jakie oferuje Iława: plażowanie, kąpiele w Jeziorku, wyjścia do Aquaparku, spacery do parku i ścieżką dydaktyczną „Jasna” po Parku Krajobrazowym Pojezierza Iławskiego. Młodych tancerzy czeka jeszcze wycieczka do Parku Etnograficznego i Huty Szkła Artystycznego w Olsztynku oraz ognisko na Ranczo w Windykach. Ponadto dzieci uczestniczą w różnych zabawach i konkursach, wzięły już udział w konkursie plastycznym, rozgrywkach piłki nożnej, karaoke, a dziś wieczorem będą pokazywały swoje talenty estradowe podczas mini playback show.
      
       Obóz pod nazwą „Wakacjada Sportu Tanecznego” został dofinansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

      
       Powrót uczestników obozu „Wakacjada Sportu Tanecznego” planowany jest 5 sierpnia ok. godz. 16 na Pl. Jagiellończyka przy CSE Światowid.
      
Zyta Wrzos
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama