UWAGA!

Wakacyjne zdjęcia na wernisażu w sieci

Wakacyjne zdjęcia na wernisażu w sieci
fot. Sylwester Jarkiewicz, jeden z eKulturalnych

Jesień nadeszła, a po lecie zostały nam wspomnienia. A te najlepiej zachowane są na zdjęciach. I właśnie na takie wakacyjne zdjęcia czekamy. Już w sobotę, 27 września, na eKulturalni.pl odbędzie się II edycja wirtualnego wernisażu wakacyjnych zdjęć.

Jeśli z utęsknieniem oglądasz zrobione w czasie wakacji fotografie letnich krajobrazów, robisz porządki na dysku i przeglądasz pliki - to od razu przyślij je do nas. Weź udział w wirtualnym wernisażu. Takim, na którym, żeby być - nie trzeba wychodzić z domu.
       Wernisaż w sieci (na stronach eKulturalni.pl i eŚwiatowid.pl) odbędzie się, podobnie jak w zeszłym roku, 27 września, w Światowy Dzień Turystyki – to dobra data, by wspominać wojaże. Póki co, do oglądania będzie ponad 150 fotografii, ale wciąż można dosyłać swoje. Czekamy na nie do piątku, 26 września.
       - Fotografie mogą być kolorowe i czarno – białe, przedstawiać ludzi i krajobrazy, mogą być z kraju i zagranicy – choć miło będzie jeśli na fotografiach pojawią się nasze piękne strony. Przyślij wszystko, co kojarzy ci się z wakacjami – mówi Zuzanna Gajewska, redaktor portalu eKulturalni.pl.
       Zdjęcia na wirtualny wernisaż można zgłaszać wysyłając je na adres redakcja@ekulturalni.pl lub dodać je do swojego profilu na eKulturalni.pl i zaznaczyć przy nim okienko „Do wirtualnego wernisażu”.
       - A w sobotę będziesz mógł zasiąść przed komputerem w towarzystwie znajomych i obejrzeć zdjęcia nadesłane przez użytkowników, między innymi swoje. Dla najaktywniejszych fotografów na pewno znajdą się jakieś upominki – dodaje Zuzanna Gajewska.
      
       Pamiętaj: dodając zdjęcie, oświadczasz, że masz do niego prawo autorskie, a Ty i znajdujące się na nim osoby trzecie zgadzacie się na opublikowanie Waszego wizerunku. W przypadku fotografii dziecka, oświadczasz, że zgodę wyrazili jego rodzice/opiekunowie.
      

      
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)