UWAGA!

Warsztaty z edukacji regionalnej

Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu organizuje warsztaty dla nauczycieli z zakresu edukacji regionalnej, połączone z promocją podręcznika dla młodzieży „Dzieje Warmii i Mazur”. Warsztaty odbędą się w środę 7 maja o godz. 15 w sali konferencyjnej Biblioteki Pedagogicznej przy ulicy Świętego Ducha 25.

Podręcznik „Dzieje Warmii i Mazur” napisali historycy i nauczyciele gimnazjów pod redakcją dr Izabeli Lewandowskiej z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
     Warsztaty poprowadzi dr Izabela Lewandowska wraz z współautorami podręcznika - dr Janem Gancewskim, dr Januszem Hochleitnerem, dr Mirosławem Hoffmannem i dr Pawłem Letko (pracownikami Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych UWM w Olsztynie). Podczas warsztatów zaprezentowana będzie elektroniczna wersja podręcznika, który drukiem ukaże się jeszcze przed wakacjami.
     Adresatami spotkania są nauczyciele historii, języka polskiego, wiedzy o kulturze, bibliotekarze a także studenci kierunków historycznych. Nauczyciele otrzymają potwierdzenie udziału w warsztatach Pracowni Wydawniczej ElSet UWM w Olsztynie.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama