UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Weekend muzyczny w Galerii EL. III Giełda Winyli i koncert

2020-09-21
Aktualizowany 2020-09-21 14:05
 
Elbląg, Weekend muzyczny w Galerii EL. III Giełda Winyli i koncert
Fot. Centrum Sztuki Galeria EL

Czarna płyta przeżywa renesans. Coraz więcej artystów do wydań kompaktowych dodaje obowiązkowo szczególnie cenione edycje na płytach winylowych. Przed sobotnim spotkaniem z żywą muzyką w Galerii EL, w piątek 25 września odbędzie się III Giełda Winyli.

Ten nośnik „ma to coś”. Cały obrządek związany z nastawieniem igły, przeglądaniem koperty, oglądaniem i czytaniem często dodawanych materiałów wewnątrz okładki, myciem płyt itd. powoduje u melomanów rumieńce i zadowolenie. Elbląscy kolekcjonerzy mają okazję po raz trzeci znaleźć muzyczne perełki wydane na winylach podczas giełdy organizowanej w Centrum Sztuki Galeria EL. Ponownie inicjatorami wydarzenia są kolekcjonerzy działający jako „Matt’a Winyl’a” i „Winyle dla Ciebie”. Zapowiedzieli się wystawcy nawet z Krakowa. Spodziewamy się co najmniej kilku tysięcy czarnych krążków, ale też CD, kaset i gadżetów związanych z pasją muzyczną. Będą nowe i stare wydania, boxy, wydania okazjonalne i kolekcjonerskie wszystkich możliwych gatunków muzycznych.

 

III Giełda Winyli w Galerii EL

Piątek 25 września godz. 16 – 20

Zapraszamy drobnych lokalnych kolekcjonerów, którzy chcieliby dołączyć do grona dużych wystawców i spieniężyć lub wymienić swoje zbiory.

Więcej informacji na temat giełdy:

wojtek@galeria-el.pl oraz 556256780

 

Dzień później, o 20 zapraszamy na kolejny koncert w cyklu Ghost Guest | Zgadnij kto?

Szóstym tegorocznym gościem tej serii będą artyści czerpiący inspirację z kultury żydowskiej, muzyki chasydzkiej. Więcej na stronie wydarzenia.

Gorąco zapraszamy!

 

Wojciech Minkiewicz, Centrum Sztuki Galeria EL
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama