UWAGA!

Wernisaż fotografii

 Wernisaż fotografii

O tym, jakie zdjęcia powstały podczas kursów fotografii prowadzonych przez Artura Kalinowskiego będzie można się przekonać już dzisiaj (26 sierpnia) o godz. 18. Centrum Spotkań Europejskich zaprasza na wernisaż prac uczestników.

Wystawa jest zwieńczeniem trzymiesięcznej pracy uczestników kursu fotograficznego od podstaw, a także kursu dla średnio zaawansowanych. Zaprezentowane fotografie są wynikiem pracy w przenośnym studiu fotograficznym, a także efektem plenerów fotograficznych na terenie Elbląga i okolic.
       Prace, które będzie można oglądać w Galerii Nobilis, a także na I i II piętrze Światowida, oddają w pełni charakter osób stojących po drugiej stronie obiektywu.
       - Wybrane fotografie są zróżnicowane pod względem tematycznym, artystycznym, a także technicznym. Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w trybie manualnym. Chętnych na kolejne kursy zapraszam już od września – mówi Artur Kalinowski.
       Wernisaż wystawy odbędzie się dzisiaj (26 sierpnia) o godz. 18 w Galerii Nobilis. Wystawę będzie można oglądać do 18 września.
      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)