UWAGA!

Wesoła ekonomia

Elbląg, Uczestnicy zajęć E-dukacyjnych rozwiązują krzyżówkę ekonomiczną, a także prowadzą ekonomiczne rozgrywki
Uczestnicy zajęć E-dukacyjnych rozwiązują krzyżówkę ekonomiczną, a także prowadzą ekonomiczne rozgrywki (fot. DM)

W wakacyjne wtorki i środy w Bibliotece Przedsiębiorczości odbywają się zajęcia z cyklu "Wesoła E-dukacja Ekonomiczna". Dzieci, które biorą w nich najbardziej aktywny udział pojadą w sierpniu do Sokolnika.

Zajęcia mają na celu poznawanie terminologii stosowanej w ekonomii, bankowości, finansach. Podczas wykładów uczestnicy rozwiązują "Krzyżówkę ekonomiczną", prowadzą rozgrywki w ekonomiczne gry planszowe i komputerowe. Zajęcia "E-dukacji" odbywają się we wtorki i w środy w godz. od 12.00 do 15.00 w Bibliotece Przedsiębiorczości mieszczącej się przy ul. Św. Ducha. W sierpniu najaktywniejsze dzieci biorące udział w zajęciach pojadą do Sokolnika do gospodarstwa agroturystycznego. W programie wyjazdu przewidziane są ogniska i liczne zabawy, a także zapoznanie się z pracą i zasadą działania całego gospodarstwa agroturystycznego.
     Poza zajęciami ekonomicznymi dla najmłodszych, biblioteka przedsiębiorczości zaprasza wszystkich bezrobotnych absolwentów szkół średnich i wyższych w poniedziałki i czwartki w godz. od 15.00 do 18.00. W tym czasie wszystkie osoby będą mogły bezpłatnie skorzystać z komputerów i internetu, a pracownicy biblioteki doradzą, jak napisać list motywacyjny i C.V.
DM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama