UWAGA!

Wykład w Galerii EL

Elbląg, dla wielu Elblążan, Galeria El, to wizytówka kulturalna naszego miasta.
dla wielu Elblążan, Galeria El, to wizytówka kulturalna naszego miasta. fot.arch.

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza w środę 9 kwietnia o godz. 17 na wykład dotyczący sztuki krytycznej. Wykład poprowadzi Tomasz Warejko-Rowdo.

Tomasz Warejko-Rowdo omówi fenomen tego zjawiska, przedstawi jego ogólną charakterystykę oraz problem funkcjonowania w przestrzeni społecznej i artystycznej. Osobną kwestią będzie nieobecność sztuki krytycznej w Elblągu. Wykład połączony zostanie z dyskusją.
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • dobra sprawa. bede
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  mlekowita(2008-04-04)
 • Nadrzędnym zadaniem Dyrekcji Galerii El jest - krytyczne spojrzenie na siebie. O Fenomenie Krytyki niech rozmawiają inni. .Brak pokory i refleksji, ze strony tej instytucji, budzi zdziwienie i smutek.
 • osoba powyżej chyba nie rozumie pojęcia sztuki krytycznej.
 • Ostatnie propozycje wykładów i spotkań dyskusyjnych, które organizuje Dyrekcja Galerii EL, przypominają imprezy inicjowane przez Wiejski Dom Kultury w Godkowie. Tylko tam jest znacznie weselej i z poczuciem humoru, na własny temat, dużo lepiej. .
 • malkontent oraz frustrat. Typowe zachowanie prowincjuszy. Przyjdz i sam rozkrec towarzystwo w temacie sztuki jesli obecna forma ci nie odpowiada. ok? no pokaz co potrafisz
 • Zbyt duzo kosztuje miasto prowadzenie Galerii-El. Pierwszy rozmówca miał zapewne na myśli skandaliczne zarządzanie Galerią. Niestety przed złodziejem sie nie zabezpieczysz. Zwłaszcza gdy złodziejem jest jeden z głównodowodzących. Przykre. Na odbdowanie swojej dobrej sławy Galeria bedzie teraz musiała poczekać kilka ładnych lat. A sztuka krytyczana. .. to juz zupełnie inna sprawa.
Reklama