UWAGA!

XXI Letni Salon Muzyczny Bażantarnia 2018 czas zacząć

Elbląg, XXI Letni Salon Muzyczny Bażantarnia 2018 czas zacząć

W pierwszą niedzielę lipca Elbląskie Towarzystwo Kulturalne zaprasza do Bażantarni, gdzie w muszli koncertowej przez siedem kolejnych niedziel będzie można posłuchać bardzo różnorodnej muzyki oraz wspólnie pośpiewać.

Po latach powróci do Elbląga toruński zespół „Gryfy”, wystąpią też nasi ubiegłoroczni stypendyści „Banda Czworga”, zaś Artur Gotz przeniesie słuchaczy w minione lata Kabaretu Starszych Panów a Sławomir Zygmunt przypomni twórczość Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Nie zabraknie tradycyjnych konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Początek koncertów o godz. 17.
       Tegorocznymi partnerami są: Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. Karola Wojtyły w Elblągu, PTTK Oddział Ziemia Elbląska i Agencja Muzyczna MMusic (Holandia). Projekt realizowany jest przy współudziale finansowym Samorządu miasta Elbląg.
      

       Patronem medialnym XXI Letniego Salonu Muzycznego jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Czy nie dałoby się tak zrobić, aby po kliknięciu w plakat (jak np. w tym ogłoszeniu), ukazywałby się on w jakimś powiększeniu?
  • I za tą letnią imprezę w pięknym miejscu dziekujemy Towarzystwu. I namawiamy do aktywności także poza sezonem letnim i wznowienia wspolpracy z Mjazzgą. Było kilka swietnych koncertów jazzowych i byli ETK - owicze w Mjazzdze. Warto do tego wrócić.
Reklama