UWAGA!

XXIII Letni Salon Muzyczny – Bażantarnia 2020 czas zacząć

 Elbląg, XXIII Letni Salon Muzyczny – Bażantarnia 2020 czas zacząć

Tegoroczna edycja – inna niż te minione. Jej organizacja będzie ograniczona przepisami sanitarnymi. Będzie obowiązywał limit osób, nie będzie ławek, ale za to będą obowiązkowe maseczki, dezynfekcja rąk, ograniczenie przestrzeni widowni, odrębne wejście i wyjście a zamiast kuponów konkursowych zasady uczestnictwa w koncertach.

Mamy jednak nadzieję, że te wszystkie obostrzenia nie wpłyną negatywnie na udział w wydarzeniu. Mamy, bo Elbląskie Towarzystwo Kulturalne w tym roku pozyskało współorganizatora, a jest nim Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu oraz wspaniałych partnerów: Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna im. Karola Wojtyły w Elblągu, Nadleśnictwo Elbląg, Stowarzyszenie Polskie Telewizje Lokalne i Regionalne, Cleaner; Projekt został dofinansowany w ramach Funduszu Społecznego Grupy Żywiec.

Zapraszamy już 5 lipca, a następnie w kolejnych 7 niedziel z finałem 16 sierpnia. Na scenie aktorzy elbląskiego teatru a w ich wykonaniu utwory ze spektakli muzycznych, m.in. usłyszymy piosenki Marka Grechuty, Jacka Kaczmarskiego, Juliana Tuwima, Włodzimierza Wysockiego. Nowością będą spektakle w konwencji „sceny przy stoliku”. Wystąpi też stypendysta ETK i Prezydenta Elbląga – Robert Furs, który będzie promował swoją najnowszą płytę „Electric Radiator”.

Patronat medialny: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, Telewizja Truso oraz RMF Classic - współpraca redakcyjna.

Początek koncertów godz. 17.00

 

 

Teresa Wojcinowicz, Elbląskie Towarzystwo Kulturalne
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama